L

Teğmen
28 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet arkadaşlar soru başıkta ayrıca yıldız kimya müh de tutuyor ana mühendisliklerden olması aklımı çeliyor.Fikirleriniz onemli.
35k yı almış bu sene 5 kontenjan artmış gelme ihtimali nedir?
Bu bölüm hakkında bilgisi olan var mıdır ?İtüdekinden cok farkı var mıdır?Çıkınca öğretmen olursun anca vs gibi laflar doğru mudur?Teşekkürler
Bu bölüm hakkında bilgisi olan var mıdır? Okuldan mezun olduktan sonra iş olanakları ve yabancı dilin katkısı vs teşekkürler.
iPad Retina 16 gb cihaz üzerinden iOS 7.0.2ye geçiş yaptım aslında pek büyük bir sorunum yok ama iOS 6 sanki daha akıcıydı , restore etsem bir etkisi olur mu yoksa olan kasmalar bir sonraki güncelleme de giderilir mi? Yani restorenin performansa etkisi var mıdır sorum bu.

Teşekkürler

Camp (NBC)

Başlangıç tarihi: 10 Temmuz
Bölüm sayısı: 10 bölüm
Oyuncular: Rachel Griffiths, Tom Green, Tim Pocock, Dena Kaplan, Rodger Corser, Nikolai Nikolaeff, Charlotte Nicdao, Charles Grounds, Lily Sullivan, Adam Garcia

Göl kenarındaki bir yaz kampındaki kampçılarla, danışmanlardan oluşan bir grubun antikalıklarına tanık olacağımız bir yaz dizisi.İlk bölüm yayınlandı.

http://22dakika.org/ ' dan alıntıdır
Arkadaşlar ram sorunundan dolayı xpye dönücem fakat driver işiyle çok uğraşmak istemiyorum öncelikle format sonrası internete girebilmem için gereken driveri nasıl öğrenirim ve şu anki donanımımın xp driverlerini bulabilen bi program vs. var mıdır
Arkadaşlar ben yabancı dizilerde altyazı okumakta zorlanıyorum sorun hız da degil sanki ben altyazıyı içimden okurken dizinin sesiyle altyazı karışıyor ve okuduğumu anlayamıyorum.

Eskiden gayet rahat okurdum ama bu sorun 5-6 gündür var ve tüm dizi zevkim kayboldu. Siz okurken nasıl bi teknik kullanıyosunuz mesela adam duraklayarak konuşuyorsa altyazıyı da mı duraklayarak okumalıyım
Arkadaslar simdi ben whatsapp ' i gorev yoneticisne girp ordan kapatırsam gelen mesajlar yine bildirim olarak duser mi (dusmesini istiyorum fakat surekli yoneticiye girip ram temizleme gibi bi takıntım var :D )
Ekran sifremi unutmustum tele hard reset atmak icin recoveryi actim wipe/resete bastim yese bastim password istedi tam nereye bastigimi hatirlamiyorum ama sanirim guc tusuna bastim ve tel fabrika ayarlarina dondu fakat su sifre olayi kafami.laristirdi yanlis bisey mi yptim
Hakkında
Forum İmzası:
Chuck-How I Met Your Mother-Game of Thrones-Hannibal-Prison Break

When you play the game of thrones, you win or you die

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 149
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.395 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diziler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.