Çavuş
13 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam Gigabyte G.1 Sniper B6 M2 slotu bulunan B85 yonga setli bir kartım var buna nvme ssd taktım, bilgisayar ssd'yi tanıyor, disk yöneticimde gözüküyor, bilgisayarımda gözüküyor, windowsu da yüklüyorum hatta ama bios boot yapmam için bios'ta cihazı göstermiyor o yüzden windows yüklemesini tamamlayamıyorum. Clover denedim, o da windows yüklemesini başlatmıyor. Bu cihazı nasıl boot yapabilirim fikri olan var mı ? Sabrent 2280 256 gb ssd kullanıyorum.
Merhaba arkadaşlar, philips modemimin kablosuz ağının şifresi yok ve şifre koyamıyorum eski şifreyi istediği için. Şifresi yok halbuki. Eski şifreyi yazsam da kabul etmiyor. Ne yazmam gerekiyor şifre kısmına acaba ?
Arkadaşlar selam. Samson SR850 stüdyo referans kulaklığı kullanıyorum, Asus Xonar DGX 5.1 ses kartı aldım fakât berbat bir ses veriyor. Geri iade ettim. Sesi ne artırdı, ne de kalitesini yükseltti. Sadece 5.1 sistemin sesini artırdı. Eskiden Asus anakart kullanıyordum, gayet iyi besliyordu kulaklığımı fakât MSI Pc Mate aldım ve berbat bir ses kartı var üzerinde. Sorum, kulaklığı ve 5.1 sistemi iyi besleyebilecek 150 lirayı geçmeyecek bir ses kartı var mıdır ?
Fat32 olarak, GBT biçiminde yazıyorum, Uefi'den fast boot'u, secure boot'u kapatıyorum fakât ne yaparsam yapayım Usb bellek boot olmuyor ve beni Efi ekranına atıyor hata vererek. Efi ekranını nasıl aşıp kurulum yapabilirim ? W8 64bit kullanıyorum UEFI olarak yüklü değil SSD'ye.
Çıkma bir adet Creative sb0680 aldım, windows 8 kullanıyorum ve Asus p7h55/usb3.0 anakartım var, taktım pci slotuna bilgisayar algılamıyor. Nasıl çözebilirim bu problemi ? Tak ve oynatı aktif hale getirdim, pci slotlara elektrik de verdim halâ bir şey görmüyor.
Arkadaşlar, ekran kartı ilk önce 10-15 dakika aralıklarla görüntülemeyi durduruyor, sağ köşede hata veriyor, ondan önce ekran gidip geliyor; son noktada kitleniyor her şey bilgisayar donuyor, kapatıp açmam gerekiyor elimle güç tuşundan. Format attım, windows 8.1'den 8.0'a döndüm, yine aynı sorun devam ediyor. Bir tek kasayı yan yatırmayı ve ekran kartını söküp çıkartmayı denemedim.
Warrior'un 80 level skilli açık. Üzerinde +7 HB, +7 Shell Set, Old takı Seti vardır.
Rogue'un üzerinde Platinium Premium var ve 78 Level.
İkisini alana 180 liraya bırakıyorum.
Warrior 100, Rogue 100 TL'dir.
Değerinde GB ile takas da yapabiliriz. Öncelikli server Piana.
Özel mesaj yoluyla detayları konuşabiliriz.

Bu sinyal tekrarlayıcı yan binaya koyduk, 2 diş kadar çekiyor. Kurulumu yapıp bağlanıyoruz. Birkaç gün sorun olmuyor, modem falan yeniden başlatılınca internet kopuyor ve modemi fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurmamız gerekiyor. Böyle tekrarlıyor. Telefondan sorunsuz bağlanırken, dizüstü bilgisayarda hata alıyorum ek olarak. Ipad'te de dizüstü gibi hata veriyor ama Note 2'den sorunsuz şekilde bağlanıyor her defasında diğer cihazlar hata verirken. Ne yapmam gerekir bu sorunu çözmek için ? En sonunda geri iade edeceğim cihazı.

Ayrıca şöyle ekleyeyim, ünlem işareti alıyorum ve internet bağlantısı olmuyor. Routerı algılamada bir sorun yok yani.

Modemim: Huawei Echolife HG521 (WPS desteği yok)
Arkadaşlar kararsız kaldım, 200-300 TL arasında bir monitör almak istiyorum, film ve oyun için hangisi daha iyi bir seçenek olur ? Bu cihazlardan birini almayı düşünüyorum, %25 indirim olduğu zaman daha makûl fiyatlara düşüyor. Eğer başka bir sitede daha ucuzsa da tavsiyelerinizi beklerim. Sağ olun.

Viewsonic:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/viewsonic-va2212a-215-va2212a-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63506

AOC:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2250swdnk-215-e2250swdnk-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65452

Philips:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/philips-226v3lsb2562-215-226v3lsb2562-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=65163
Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç yapmadığım için stock soğutucuyla maximum kaça çıkmalıyım, tavsiyelerinizi bekliyorum bu konudaki.

Asus PH55/USB3.0 Anakart
I3 540 3.07 GHz 1156 Pin
Asus Geforce GT 430 1 Gigabyte 128 Bıt
Corsair Vengeance 2X4 GB Ram 1600 MHz
Cooler Master 500W Standart bir kasa

Bir sisteme sahibim. Ne önerirsiniz ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 157
İkinci El Bölümü Mesajları: 60
Konularının görüntülenme sayısı: 9.140 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.