Şimdi Ara

Logitech G230 Mini Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +Malzeme kalitesi
    +Konfor
    +Mikrofon kayıt netliği
    +Ses kalitesi olarak temiz bir sesi var.
    +Kulak süngerleri çıkartılıp yıkanabiliyor.

-Ses yüksekliği yeterli değil (Creative Ep630'un yüzde 80 de verdiği sesi yüzde 100 de anca verebiliyor )
    -Dış sesleri çok fazla alıyor (Mesela müzik dinlemezken masaya tırnak vursam duyabiliyorum)
    -Kablosu çok uzun (2.3 m pc de kullansamda fazla geldi )

Sonuç: Bassları Midleri orta seviye , çok yüksek beklenti ile alınmamalı fakat kullanım kolaylığı rahatlığı için bile alınır.Kumandası var ses ayarı ve mikrofon açıp kapatılabiliyor + - ye yazma gereği duymadım pek kullancağımız birşey değil.4 Saattir taktığım halde herhangi bir rahatsızlık hissettirmedi , tam kavrıyor :) Başka bir kulaklıkla karşılaştırma olarak Creative EP630 la farkı sesi daha az fakat oyunlarda araç motor sesi ve müzik karıştırmıyor ep630da ses bozulma yapıyor müzik ve araç sesi karıştığında.Netliği o bakımdan daha üstün.Fiyat olarakda 150 liraya aldım beni fiyatına göre memnun etti ama 120-130 olsa daha iyi olurdu :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qdry -- 11 Şubat 2014; 23:23:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: qdry

+ ve - leri yazacağım
    +Malzeme kalitesi
    +Konfor
    +Mikrofon kayıt netliği
    +Ses kalitesi olarak temiz bir sesi var.
    +Kulak süngerleri çıkartılıp yıkanabiliyor.

-Ses yüksekliği yeterli değil (Creative Ep630'un yüzde 80 de verdiği sesi yüzde 100 de anca verebiliyor )
    -Dış sesleri çok fazla alıyor (Mesela müzik dinlemezken masaya tırnak vursam duyabiliyorum)
    -Kablosu çok uzun (2.3 m pc de kullansamda fazla geldi )

Sonuç: Bassları Midleri orta seviye , çok yüksek beklenti ile alınmamalı fakat kullanım kolaylığı rahatlığı için bile alınır.Kumandası var ses ayarı ve mikrofon açıp kapatılabiliyor + - ye yazma gereği duymadım pek kullancağımız birşey değil.4 Saattir taktığım halde herhangi bir rahatsızlık hissettirmedi , tam kavrıyor :) Başka bir kulaklıkla karşılaştırma olarak Creative EP630 la farkı sesi daha az fakat oyunlarda araç motor sesi ve müzik karıştırmıyor ep630da ses bozulma yapıyor müzik ve araç sesi karıştığında.Netliği o bakımdan daha üstün.Fiyat olarakda 150 liraya aldım beni fiyatına göre memnun etti ama 120-130 olsa daha iyi olurdu :d

Hocam ben başka bir Logitech kulaklık almıştım, kulağımdaki ses, yani benim duyduklarım mikrofondan karşıdakine de gidiyordu. Yani kendi konuştuklarını kendi tekrar duyuyordu. Bu kulaklıkta hiç böyle bir şey var mı? İncelemelere baktım, ciddi ciddi almayı düşünüyorum. Çok yüksek ses vermesi, bass'ın çok yüksek olmaması filan sorun değil. Sonuçta müzik dinlemek, film izlemek için almıyorum, Sennheiser kulaklığım var o tür işler için
    Oyun oynarken oyunun sesini bana düzgün versin, karşımdakiyle rahatça konuşabileyim bana yeter

• TS3'de mikrofonu düğmesinden kapadığımda karşı konuşana kendi sesini yankı yapmaya başladı fakat mikrofon kapama düğmesi açıkken tsnin ayarından kapadığımda yankılanma kesildi.Skype vsde böyle bir sorun olmadı.Bu arada ilk başda sesi az gelmesinin sebebi kulak içi kullanmamdan olabilir(ep630) ilk aldığımdaki gibi düşük gelmiyor artık.Bu arada hiç ayar yapmadan direk pcye bağladığımda ilk başda ses almıyordu ayarlardan kayıt sesini sona getirip +20 db yaptığımda , gürültü tutmayıda açtım o şekilde en iyi verimi aldım.Mikrofonu çalışmıyor zannedecek kadar az ses alıyordu ayarsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdry

TS3'de mikrofonu düğmesinden kapadığımda karşı konuşana kendi sesini yankı yapmaya başladı fakat mikrofon kapama düğmesi açıkken tsnin ayarından kapadığımda yankılanma kesildi.Skype vsde böyle bir sorun olmadı.Bu arada ilk başda sesi az gelmesinin sebebi kulak içi kullanmamdan olabilir(ep630) ilk aldığımdaki gibi düşük gelmiyor artık.Bu arada hiç ayar yapmadan direk pcye bağladığımda ilk başda ses almıyordu ayarlardan kayıt sesini sona getirip +20 db yaptığımda , gürültü tutmayıda açtım o şekilde en iyi verimi aldım.Mikrofonu çalışmıyor zannedecek kadar az ses alıyordu ayarsız.

Steam'in chatinde deneme şansınız oldu mu hiç? En çok orada kullanacağım da ben
  • Steamde kullanmadım , originin web browserdaki voice chatte problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qdry -- 7 Nisan 2014; 23:19:56 >
  • Dün sipariş verdim.
    Kargo dahil 140,00 TL'ye denk geldi.
    Özellikle oyun oynamak için aldım. Umarım işimi görür :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.