Şimdi Ara

GOLDMASTER 57000Cİ - CYFRA+ KART ÇALIŞTIRIRMI ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uygun fiyata Goldmaster 57000ci uydu alıcısı buldum ve almayı düşünüyorum, polonyadan getirdiğim cyfra+ kartımı bu uydu alıcıda

kullanabilirmiyim ?? ve uydu alıcıyı sırf bu kart için almak istiyorum, yani eğer kart çalışmazsa hiç bir işime yaramaz.

hiçbir yerde bununla ilgili bir bilgi bulamadım. kartın arka tarafında şifreleme sistemi olarak nagravision yazıyor. Polonyada kullandığım uydu alıcısıda

mediaguard sistem ile çalışıyor. o uydu alıcıda elimde fakat çift çanaktan ( hotbird + türksat ) tek kablo ile yayın geldiği için çözemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fredycrouger

Arkadaşlar uygun fiyata Goldmaster 57000ci uydu alıcısı buldum ve almayı düşünüyorum, polonyadan getirdiğim cyfra+ kartımı bu uydu alıcıda kullanabilirmiyim ?? ve uydu alıcıyı sırf bu kart için almak istiyorum, yani eğer kart çalışmazsa hiç bir işime yaramaz.
    Kullanabilirsiniz.

hiçbir yerde bununla ilgili bir bilgi bulamadım. kartın arka tarafında şifreleme sistemi olarak nagravision yazıyor.
    Nagravizyon modül almalısınız! Yada magic, matrix, sky, xdream modüllerde olur. Elinizdeki
    nagravizyon smartcard'ını bu modüllerden birine takacaksınız.

Polonyada kullandığım uydu alıcısıda mediaguard sistem ile çalışıyor. o uydu alıcıda elimde fakat çift çanaktan ( hotbird + türksat ) tek kablo ile yayın geldiği için çözemiyor.
    Bu ifade tam anlaşılamadı. Çift çanaktan tek kablo gelir zaten. Çanaklardaki kablo önce
    diseqc siviç'e girer, oradanda daireniz tek kablo iner. Uydu alıcısında diseqc
    yapılandırmasını yaparsanız, her iyi çanaktanda sinyal alabilirsiniz. Tabi sisteminizde diseqc
    sviç kullanıldıysa !

Bu arada goldmaster 57000 kaçırmayınız! Görüntü kalitesi şimdiki cihazlardan çok iyidir.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 20 Şubat 2011; 18:44:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.