Teğmen
01 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba;

Yeni bir yazıcı alacağım. Evde ayda 20-30 sayfa çıktı için kullanılacak. Uzun yıllar kullanacağım F/P yazıcı istiyorum.

Renkli lazer yazıcılar arasında en uygun fiyatlı cihaz Samsung Xpress Sl-C430W

Bu yazıcıyı kullanan var mı, nasıldır? Kartuj dolumu olur mu?
Merhaba;

Evde hobi amaçlı kullanacağım vidalama/matkap vs. bakıyorum. Bosch ixoV almayı düşünüyorum. Özellikleri aşağıda:

Akü gerilimi 3,6 V
Akü kapasitesi 1,5 Ah
Rölanti devir sayısı 215 dev/dak
Yumuşak ve sert vidalamada maks. tork 3 / 4,5 Nm
Şarj süresi 6 h
Mandren Altıgen bağlantılı manyetik uç tutucu
Ağırlığı 0,3 kg

Muhtemelen daha çok 3-5 tahtayı birleştirip dolap,kitaplık vb. yapmak için kulanacağım. Bu tork ve devir sayıları ile ahşabı kolayca vidalayabilir mi?
Merhaba.

Samsung S3 telefonumun dokunmatik ekranı bozuldu. Ankara'da uygun fiyatlı tamir ettirebilecegim bir yer biliyor musunuz? Daha önce gittiğiniz/memnun kaldığınız yer var mı?
Merhaba;

Acer V3-371 "(Acer V3-371-52HY Intel Core i5-4210U ) kullanan var mı? i5 işlemci, 8gb ssd, ince ve hafif kasa (ultrabook) güzel özellikleri var. Bence ACER markasıda güzel bir özellik. Tek eksisi onboard ekran kartı fakat oyun oynamadığım için benim için sorun yok. Bir eksiğide dvdrom yok. Bir eksiğide Win8.1 (hiç sevmedim bu win8'leri)

Linkler:
teknosa
kliksa

Daha önce bu dizüstünü kullanan var mı?
Merhaba;

İntel, 5. nesil yeni i3/i5/i7 işlemcileri çıkardı sanırım. Hiç Core i5-5xxx işlemcili bilgisayar gördünüz mü piyasada? Dizüstüler ne zaman çıkar acaba?
Merhaba;

Derin dondurucu alacağım. Tezgahaltı olacak.

Uğur Derin Dondurucu "UDF 3 SL" modeli nasıldır? Hiç kullanan var mı?

Bu modeli Ankara'da nerede görebilirim?
Merhaba;

Derin dondurucu alacağım. Tezgahaltı olacak.

Uğur Derin Dondurucu "UDF 3 SL" modeli nasıldır? Hiç kullanan var mı?

Bu modeli Ankara'da nerede görebilirim?
Merhaba;

Tezgah altı derin dondurucu alacağım. İnternet araştırmaları sonucu "LIEBHERR G 1213" güzel görünüyor. Medimarkt'ta da 599tl diyor. Liebherr kullanan var mı, nasıldır? Bu derin dondurucu nasıldır?

Ayrı bir konu açtım ama, burada da sorayım: Bu derin dondurucunun üstüne setüstü ocak koymayı planlıyorum. Sorun olur mu?
Merhaba;

Tezgah altı derin dondurucu alacağım. Üzerine set üstü ocak koyabilir miyiz? Ocak sıcak, dondurucu soğuk zararı olur?
Merhaba;

Sonunda kiradan kurtulup kendi evime taşınıyorum :)) Yeni ev için ankastre set almak istiyorum. Siemens, Bosch, Electrolux, Profilo, Arçelik, Vestel... vs. marka çok. Markaların fiyat kalite sıralaması nasıldır?

Ayrıca ankastre ile aynı marka bulaşık makineside alacağım. Bütçe toplam 2000tl ve bol taksit olacak :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 168
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 93.215 (Bu ay: 316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.