Q

Çavuş
06 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
beyler ben telefonu şarza takıyorum en son %95 de takılı kalıyor daha fazla ilerlemiyor normal şarz olma süreside 2.5 saati buluyor bu sizce normal mi en son 4.4.2 yi yükledim sorun nerden kaynaklanıyor olabilir telefon rootlu değil.. ? Orj kurulumdaki telefona batarya kalibrasyonu yapsam sorun düzelirmi acaba
Arkadaşlar bu kredi için nerden başvuru yapıyoruz şartları ve ödeme koşulları neler kısaca anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ilacı kullanmaya bugün başladım sabah akşam 20 mg kullanıcam mesela ilacı sabah 9 da aldıysam 12 saat mi geç.mesi gerekiyor mesela sabah 11 de aldıysam aksam 9 da tekrar alsam bi sorun olurmu birde doktor bana hiç biir yardımcı krem vermedi ve dudak kuruması olursa hangi kremi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim bepanthen diyorlar ama plus mı almalıyım baka bir kremmi ? birde niveanın küçük lipsticklerinden alsam sorun olurmu dışarıdayken bir sorun olursa hemen sürmek isterim ? teşekkürler
Tepki nedeniyle iptal :D:D
Arkadaşlar bugün yanlışlıkla navigasyonumda ki nng dosyasını sildim herhangi bi yedeğide bulunmadğığı için çalışmıyor tabi elinde bu modelin yedek dosyası olan varsa internete yükleyeblirmi garantisi de bittiği için servise gönderemiyorum başka bir çözüm bilen varsa lütfen yardımcı olsun.. ? Navitech QX-F402 si olan varsa nng dosyasını nete yükleyeblirmi lütfen kullanamıyorum cihazı
Dün facede gördüm yarıldım

Arkadaşlar Kullandığınız pişman olmadığınız sağlam kullanışlı birşeyler önerirseniz sevinirim boş yere para vermeyelim şimdiden teşekkürler AcİİLL
Arkadaşlar kullandıklarınızdan ders çıkardıklarınızdan lütfen kullanışlı ve sağlam bişeyler varsa önerin bütçe dediğim gibi en fazla 1500 şimdiden sağolun biraz acil.
Silin gitsin :)
Sayın dh herhangi bi fotoya yapılmış olan bu uygulamayı geri alma şansımız varmı lütfen yardım edin mesela bu çalşmayı geri almak için program veya yöntemler varmı çalışma fotoya kayt edilmiş ama :((
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 192
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 13.828 (Bu ay: 330)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.