O

Çavuş
05 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar merhaba. huawei p40 pro plus kullanıyorum.

whatsapp ve viber yazışmalarımı yeni telefonuma samsung fold 3 e aktarmak istiyorum. fakat huawei sorununu bilen biliyor. bir türlü başaramıyorum.yardımcı olabilecek var mı ? sorunu çözene ödül…

arkadaşlar merhaba. huawei p40 pro plus kullanıyorum.

whatsapp ve viber yazışmalarımı yeni telefonuma samsung fold 3 e aktarmak istiyorum. fakat huawei sorununu bilen biliyor. bir türlü başaramıyorum.yardımcı olabilecek var mı ? sorunu çözene ödül…

Arkadaşlar appletv ile ilgili şunu sormak istiyorum. Bein Connect uygulamasını indirebiliyor musunuz? ya da şöyle sorayım, Apple telefona indirebildiğimiz uygulamaları Apple TV üzerinden de indirebiliyor muyuz?
Bu modelde sim kart desteği var mı ? Yoksa internete girebilmek için sadece wi fi mi kullanmak gerekiyor ?
çok yoğun olan iş hayatım yüzünden tablet bilgisayarlara biraz muhtacım. 2 senedir ipad pro kullanıyorum. fakat iş için pek uygun bir tablet değil. excelden dosya hazırlarken bir dosyadan diğerine geçiş, kopyala yapıştır ya da formülsel değişikliklerde inanılmaz zaman harcıyorum ve çok hamle yapmak zorunda kalıyorum. bu sebepten dolayı ios'a veda edip windows 10 pro işlemcili bir tablet bakıyorum. tablette olmazsa olmazları şu şekilde sıralayabilirim;
-gps şart değil ama olsa güzel olur.
-LTE 4G destekli ( olmazsa olmaz. mobil interneti çok kullanırım)
- çıkarılıp takılabilen klavye ( olmazsa olmaz)
-usd girişi (olmazsa olmaz. flash bellek ve mouse desteğini sağlayabilirim)
-şarj en az 10 saat gitmeli.

bu özelliklere uygun sadece lenovo thinkpad x1 tablet bulabildim. siz bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
fiyat konusunda hiçbir sınırlamam yok. 15 bin tl ye kadar bile çıkabilirim.
Windows 8.1pro, 512 SSD, 8 GB RAM, I7 2.67 GHZ bilgisayar kullanıyorum.
2 gün önce format attım ve satın almış olduğum kaspersky püre programını yükledikten sonra virüs taraması yaptırdım.. sonrasında bir virüs buldu ve silme butonuna bastım. bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra her defasında masa üstü ekranı 2 dk geç geliyor. daha önceden saniyeler içinde gelirdi çünkü çok hızlı bilgisayar.
tekrardan format atmak istemiyorum, ne yapmamı önerirsiniz ?
Arkadaşlar, 60 kişinin çalışmış olduğu bir fabrikada çalışıyorum. çalışan personellerle dosya alışverişini ortak ağdan yapıyoruz. masa üstünde bir dosya vardır, herkes dosyalarını oraya atar ve sürekli yenilerler. kime hangi bilgi lazımsa da o dosyayı açarak gerekli bilgileri alıyorlar.
Fakat burda bir sıkıntımız var.mesela bazı kişilerin maaş raporunu görmesini istemiyoruz ve bunu engelleyemiyoruz. kullanmış olduğumuz ağ, profesyonel ortak ağ değil. amatörce bir şey yaptık.
ve ortak ağdaki ana bilgisayar kapandı mı o ortak ağda bulunan dosyaya erişim donuyor. bu da büyük bir sıkıntı.
istiyorum ki,
ana bilgisayar saat kaçta kapanırsa kapansın ortak dosyaya erişim hep açık olsun. bazı bilgisayara bazı dosyaları şifreleyeyim bazılarına erişimi açık bırakayım.
bunu yapabilmem için ne yapmam gerekiyor, ne satın almam gerek ?

bir de şunu söylemek istiyorum.. başka bir şehirdeki ofisimizin de bu serveri görebilme ihtimali var mıdır ?
genel olarak vertulara karşı antipatim vardı, hiçbir özelliği olmayan bu telefonları millet nasıl kullanıyor diye.
fakat vertu ti modeli beni cezbetti.telefon android işlemcili ve çok hızlı. telefonun tipi de çok güzel..
yakın zamanda olmasa da 3-4 ay sonra bu telefonu almaya sıcak bakıyorum.
piyasa fiyatı 10 bin dolar civarıymış.
olur da 1 sene sonra bu telefonu satmak istesem alıcı bulur muyum ?
elimde patlar mı ?
aranızda vertu kullanan var mı ?
artı eksi yönleri nelerdir ?
camı çizilir mi çabuk ?

"o kadar para verilir mi, para bol herhalde, boş konu, hadi canım sen kim vertu kim" gibi yorumlardan çok bilgilendirici yorumlarına ihtiyacım var..
ilginiz için teşekkür ederim.
yılın 5 ayının kış olduğu belarusta yaşıyorum.2 senedir 2.5 tdi touareg kullanıyorum.2 hafta önce kaza yaptıktan sonra aracın satılma vakti geldi diye düşündüm.nisan-mayıs civarı yeni bir araç düşünüyorum..touareg çok yavaş ve ağır olduğu için de usandım. hem yaz hem kış kullanabileceğim hangi aracı önerirsiniz ?

*100km de 18lt benzin- mazotu geçmesin
*touareg gibi ağır, yavaş bir araç olmasın.
*kış şartlarına uygun olsun
*yaşım 24, çok da baba arabası olmasın..
*tr standartlarına göre 200.000 tl bütçem var, yani 2.el 2009 model bmw x6 alabilecek bir bütçem var.(20-30bin km)
Yurtdışında çalışıyorum ve Türkiye'de asgari ücretle çalışıyormuşum gibi Garanti bankası ATM kartıma maaş yatıyor.
Fakat şu ATM kartımla ne internetten alışveriş yapabiliyorum,ne de çoğu olanaklardan yararlanabiliyorum.Bunun için bir kredi kartı almaya karar verdim.

1.ben yurtdışındayken yaptığım harcamaları nasıl ödeyebilirim ? Otomatik olarak garanti bankası hesabıma yatan maaştan çekilebilir mi ?

2.evime ya da iş yerime fatura gelmesini de istemiyorum.sadece e-mail gelsin yeter.bu mümkün mü ?

3. hangi kredi kartını tavsiye edersiniz ?çok çok sık kredi kullanan biri değilim.. belki internet üzerinden bazen iddia oynarım,onun dışında alışveriş yaparım.
Hakkında
Forum İmzası:
VERTU New Signature Touchİphone 7S Plusİpad pro
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 6.785 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.