S

Çavuş
15 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Üniversite yıllarında robot süpürge üzerine çalışmalar yapmış bir elektrik elektronik mühendisi olarak değerlendireceğim ürünü. Öncelikle üründe akıllı haritalama özelliği yok. Gerçek zamanlı haritalama dedikleri süpürürken bir harita çıkarıyor ancak şarj istasyonuna bağlandığında oluşturduğu harita siliniyor. Yani telefondan açıp hadi mutfağı temizle veya sanal duvar oluşturup buraya girme diyemiyorsunuz. Evininizin haritasını çıkarırken şarjı bitiyor ve şarja bağlayınca harita siliniyor. Aynı odada şarj istasyonunu bul derseniz buluyor ama başka bir yerdeyken bulamıyor. Bütün evi dolaşarak bulmaya çalışıyor. Aldığımız gün mutfakta meşhur çay testi yaptık. Çayları yatak odasından topladık. Şarjı engelsiz evimde 60 dakika falan gitti. Şarj istasyonunu bulana kadar şarjı yolda bitiyor. Bu nedenle kaldığı yerden temizliğe devam edemiyor. Haritalama önemli değil arada çıksın kafasına göre süpürsün derseniz alınabilir ama onun dışında benim işimi görmedi. Benim akıllı süpürgede aradığım kriterler, birincisi haritalama ikincisi ise şarjı bittiğinde kaldığı yerden temizliğe devam edebilmesiydi. Ürünü aldığım hubsan firması ile görüştüm. Ürünün 5 yıl garantisi var ancak firma bu konuda güven vermedi. Ürünü alalım bir inceleyelim demedi. Bizim ürünümüzün çalışma sistemi bu dediler. Ancak haritanın silindiğini, kayıt yapılamadığını, arada şarj istasyonunu bulamadığından hiç bahsetmemişlerdi.

17 ağustos cuma günü Ankara- Alanya kamil koç 23:30 rahat hat seferinde 2 adet özel kontenjan biletim bulunmaktadır. Plan değişikliği nedeniyle biletler boşa çıktı. İlgilenen arkadaşların elini çabuk tutmalarını tavsiye ederim. Çünkü o tarihlerde bilet bulmak imkansız. Kendimden biliyorum.

Not: Bunu kar amaçlı yapmıyorum. Akıllara soru takılmasın. Kara borsa falan değil yani, fiyatı neyse o. (2 bilet=100)


Selamlar...
Arkadaşlar snowbreeze ile 4.3.3 versiyonunu yüklemeye çalışıyorum ancak itunes 2005 kodlu hatayı veriyor. Bilenler ya da fikri olanlar yardımcı olursa memnun olurum
Arkadaşlar öncelikle sitede yeniyim bu yüzden bir yanlış yaparsam şimdiden affınıza sığınıyorum. Yaklaşık bir haftadır forumu tarıyorum ancak bir çözüm bulamadım.

Almanyadan bir iphone 4 getirttim. Getiren arkadaş simlock lı getirmiş. Neyse burda turbosim ile bi kaç ay kullandıktan sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Telefonu abim kullanıyordu onun için hiçbir bilgisini biliyorum. Telefonu restore etmeye çalıştım, denemediğim jailbreak kalmadı ama sonuç yok. Telefon itunes ve kablo işaretinde takılmış durumda. Restore yapıyorum sos çağrı işareti çıkıyor jailbreak yapıyorum sadece itunes kablo işareti kalıyor ekranda. Telefonu almanyaya giden bir arkadaşla tekrar gönderdim satsın diye onu da beceremedik. Anlayacağınız çok çaresiz durumdayım. Telefonu ipod olarak bile kullanamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 66
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 70
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.879 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.