Şimdi Ara

RoboVacuum S2 Pro Akıllı Navigasyonlu & Mop Özellikli Robot Süpürge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite yıllarında robot süpürge üzerine çalışmalar yapmış bir elektrik elektronik mühendisi olarak değerlendireceğim ürünü. Öncelikle üründe akıllı haritalama özelliği yok. Gerçek zamanlı haritalama dedikleri süpürürken bir harita çıkarıyor ancak şarj istasyonuna bağlandığında oluşturduğu harita siliniyor. Yani telefondan açıp hadi mutfağı temizle veya sanal duvar oluşturup buraya girme diyemiyorsunuz. Evininizin haritasını çıkarırken şarjı bitiyor ve şarja bağlayınca harita siliniyor. Aynı odada şarj istasyonunu bul derseniz buluyor ama başka bir yerdeyken bulamıyor. Bütün evi dolaşarak bulmaya çalışıyor. Aldığımız gün mutfakta meşhur çay testi yaptık. Çayları yatak odasından topladık. Şarjı engelsiz evimde 60 dakika falan gitti. Şarj istasyonunu bulana kadar şarjı yolda bitiyor. Bu nedenle kaldığı yerden temizliğe devam edemiyor. Haritalama önemli değil arada çıksın kafasına göre süpürsün derseniz alınabilir ama onun dışında benim işimi görmedi. Benim akıllı süpürgede aradığım kriterler, birincisi haritalama ikincisi ise şarjı bittiğinde kaldığı yerden temizliğe devam edebilmesiydi. Ürünü aldığım hubsan firması ile görüştüm. Ürünün 5 yıl garantisi var ancak firma bu konuda güven vermedi. Ürünü alalım bir inceleyelim demedi. Bizim ürünümüzün çalışma sistemi bu dediler. Ancak haritanın silindiğini, kayıt yapılamadığını, arada şarj istasyonunu bulamadığından hiç bahsetmemişlerdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.