Şimdi Ara

32.000 TL'ye Kadar Öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aracın tüm satın alma işlemleri sigorta vs. dahil ayırabilecek 32.000 TL kadar bir bütçemiz var. Yıllık maksimum 10-12 bin km civarı yol yapacağım yarısı şehir içi yarısı şehirler arası. Fiesta ve C3 dizel ağırlıklı biraz araştırdım fakat genellikle ya 100.000 km aşağısı ağır hasarlı çıkıyor ya da Türkiye şartlarında 32 bin lira gibi bir para verdikten sonra içe sinmeyecek kadar boş çıkıyorlar, daha yukarı kilometrelerden de çok bilgi sahibi olmadığım için çekiniyorum. Hem araştırma konusundaki önerilerinizi hem de çok baş ağırtmayıp çok yakmayacak araç önerilerinize açığım, yardımlarını bekliyorum.

• Bende seat cordoba 1.4 tdi var. Az yakıyo. max 25bin ikinci el fiyatı. İçi de dolu sayılır. Bence bi göz atın derim.
  • Sandero

• emr3_ kullanıcısına yanıt
    ikinci el alacağınız için 32 binin en az 2-3 binini kısa sürede oluşacak ağır bakım giderleri olarak ayırın. sigorta satın alma ilk arıza heves kullanımı için yakıt filan derken bütçeyi 27 bine çekin o kısımlarda bişeyler bakın ki memnuniyetiniz daim olsun.
  • @oguzhanozturk

Teşekkürler cevabınız için, km olarak şunun üstü sıkıntı yaratabilir diyebileceğiniz kaba bir rakam var mı veyahut sizin aracınızın km durumuna göre sorun veya sorunsuzluğu nedir? Emsal oluşturması açısından.

@Arranger.

Teşekkürler, Dacia daha yüksek model ve düşük km bulunabilmesine karşın çevremden kullananların tepkilerinden dolayı oluşmuş bir önyargım var, tedirgin ediyor biraz.

@Audi383848

İnceleyeceğim ilanları, teşekkürler.

@mevsimsiz_kar45

Teşekkürler yanıtınız için, dikkate alacağım.
  • Aveo sedan dizel1.3 yeni geldik kasa alan kullan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aveoyu çok öneriyolar ama pazardan çıkmış marka.bilemiyorum. ben 2011 de 100 binde 22 milyara galeriden aldım. şimdi de aşağı yukarı o parada satarım. sağ ön çamurluk değiştirdim ben.şu an 150 binde. normal bakım harici hiçbir sorun çıkarmadı.yol tutuşu güzel ama aşırı bi konforu yok.az yakıyo. uzun yola gidiyo. daha ne istim. bagajı da çok geniştir.
  • @alemci83

Buldu bunuyo gibi oluyo biraz ama yaşımdan ötürü biraz da yakışıklı gözüksün istiyorum, HB'lerini baya araştırdım da sedanı bana itici gözüküyor Teşekkürler.

@oguzhanozturk

2005-2007 arası Stylance donanım 27-29 arasında ilanlar var 150 bini geçmemiş. Çok sık görünen bir araç olmadığı için sanırım çok tutulan modellere nazaran daha temiz gözüküyorlar sağolun haberdar olmuş olduk kendilerinden, değerlendireceğim.
  • Peugeot 407 senin ilacın iyice bak ilanlara kesin bir tane düşürürsün.

• emr3_ kullanıcısına yanıt
    Bu araç bildiğin polo. şase,motor,yürüyen vs. Ama üstündeki giydirme ispanyol. İç donanımı falan da aynı polo,sadece biraz yakışıklı. 27-29 binse iyi ben de fiyatı arttırim :D
  • @dkerem2

Bütçe olarak biraz sıkıntı yaratabilir bu araçlar, teşekkürler.

@oguzhanozturk

Sizinki normal bence onlar düşürsün, ki siz arayacağınız zamanda sürekli artmış fiyatlar bulmayın.
  • Hemen hemen aynı şartlarda genç arabası tarzı ben de bakıyorum. Hb istiyorum uzun yola gidiyorum hafta içi şehir içi haftasonu uzun yol. Her türlü öneriye açığım, seat ibiza Skoda fabia Fiat punto gibi seçeneklere bakıyorum( eski modelleri) neler onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer fiyat çerçevesinde otomatik vites öneriniz ne olur arkadaşlar?
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Direksiyon arızasıyla ilgili dönen bir kaç yorumdan sonra Punto bakmayı bırakmıştım ben, fakat detaylı araştırmadım nedir ne değildir diye sadece küçük sinek mide bulandırır hesabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr3_

Direksiyon arızasıyla ilgili dönen bir kaç yorumdan sonra Punto bakmayı bırakmıştım ben, fakat detaylı araştırmadım nedir ne değildir diye sadece küçük sinek mide bulandırır hesabı.

pek bi bilgim de yok hani öneri için yazmıştım ben.
    diğer önerileri bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr3_

direksiyon sorunu grande puntolarda vardı, çoğu servislerde ücretsiz değiştirildi.. 2016 yılında sanmıyorum ki hem sorunlu olup hem değişmemiş araç kalsın :) zaten bu paralara 1.4 benzinli punto evo bakabilirsiniz, direksiyon işi de kafanıza takılmamış olur.. onun dışında şehir içi kullanılacaksa 1.0vti 208 öneririm, az yakar ve konforludur
  • C4 de düşünebilirsiniz ben benzer bütçede araç bakarken incelemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo s40 2004 seat toledo 2004 2005 ikiside dolu araclar ikisinide kullandim suan toledo 2004 var 88 binde ozellik olarak dolu arac tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.