Şimdi Ara

Tata Nano:Dünya'nın en ucuz 0 arabası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Tata Nano:Dünya'nın en ucuz 0 arabası.

Tata Nano'nun yeni modeli ALLAH nasibederse çıkacakmış 2 bin US Dolar'a.Tr'ye gelir mi ?TR'ye gelirse geldiğinde kaç lira olur acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikçiler -- 8 Eylül 2013; 2:28:11 >

• Kendımı bıldım bılelı bu arac cıkıyor ve ulkemıze 10.000tl cıvarında gelıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Kendımı bıldım bılelı bu arac cıkıyor ve ulkemıze 10.000tl cıvarında gelıyor

2000 USD yaklaşık 4000 TL eder.2 katı vergi biner 8000 TL.1500 TL bayi karı,500 TL nakliye şu bu desen doğru 10.000 TL civarı olabilir.Pazarlık veya kampanya ile 9.500 civarına düşürülme ihtimali var.Hayırlısı...

Tata sorun çıkarıyor mu ?Yani tahmini 9-10 bin verip alınır mı bu araba ?Öğrenci arabası,bayan arabası,bekar arabası sınıfı için özellikle.
  • O arabaya o parayı verene kadar motora binerim daha güvenli,en azından trafikten hızlı giderek canımı koruyabılım.Şu araba ile tırın onunden gıttıgını dusunebılıormusun gormez ezer gecer adamı.
  • Tata bundan bir kaç sene önce de 2500$ fiyatı olan modeli çıkarmıştı ama o model fazla tutulmadığı için mevcut araç üzerinde iyileştirmeler yapılıp tekrar piyasaya yaklaşık 2000$ fiyatla sürülebilir yakında. Bu arabayı kim alır orası ayrı.
  • Hindistan'da bu araba beklenen ilgiyi gormemisti (eski versyonu). Tam hatirlayamiyorum ama galiba çok fazla ucuz olmasiydi sebebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekGecelikÜye -- 8 Eylül 2013; 4:10:15 >
  • şu markayı bile ithal ediyoruz ya daha ne diyim..
  • verdiğin paraya yazık arkadaşım,bisiklete bin daha iyi
  • strateji yanlış üzerine bitanesiyele anlaşıp büyük firma amblemi koyacak
    sonrada iki misli fiyatla su gibi satacaklardı .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.