Şimdi Ara

Intel® Centrino® Wireless-N 1030 problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bendehttp://www.pcdepo.com/dell-inspiron-n5110-b67f45-8gb-notebook-urun6644.html bu model mevcut bilgisayardan genel olarak memnunum ancak sıkıntım wirelessla ilgili ne yaptıysam ne ettiysem saçma sapan kopmalarını ve bağlantının yavaş olmasını çözemedim. işletim sistemi win7 ultimate 64bit. Bu kartla ilgili benzer sorunlar yaşayan kimse var mı ? Son sürüm yüklü hatta yabancı forumlarda okuduğum bir kaç şeyide denedim ancak halen verim alamıyorum. Bazen çıldırtıyor kabloyla bağlayıp kullanıyorum.

• hatlardan olabilir, servis sağlayıcından olabilir, dns ten olabilir; hemen wireless'e suç bulmamak lazım. helede son güncellemeri bile yapılıysa
  • bende de aynı kart var, evdeki wifi 802.11n, ayarlarda 802.11n modu açık ama bir de kablosuz modu 802.11b yaptım yükleme kesintisi (arada bir yapsa da ) ortadan kalktı ama bu sefer de hız düşüyor 11 mbps ye, bir başkası da kablosuz bağlanınca internet hızı çok düşüyor.802.11b/g veya g yapınca hız 72mbps oluyor ama yükleme kesintili oluyor. yavaş da olsa kesintisiz yüklesin diye b yaptık ama hala sorunu çözemedim.
  • ultimate korsan sanırım.Driveri yüklerken yanlışlıkla başka bir driver kurmuş üstüne doğru driver kurmuş olabilirsin.

eğer 5 diş çekipte birden kopuyorsa yazılımsal donanımsal sorun olabilir.

bence sorun ya driverda yada senin modeminde.wpa ise wep yada yada diğer şifreleme yöntemlerini bir dene.

Başka bir modem dene.ayrıca dell eve gelip yapıyor ara gelip yapsınlar ne uğraşıyosun kafayı yiyosun koç sistemi araman yterli o 0800 numarayla uğraşma bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.