B

Çavuş
18 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.
D500s ile kullanmak için lcd tv almak istiyorum. Bana en iyi performansı alabileceğim LCD TV tavsiyesi verebilir misiniz. Bütçem 2500 TL. Aynı zamanda Ps3 de oynıcam, harici harddiskten de HD FILM VE DIZI izlemek istiyorum çünkü yeteri kadar arşivim var. Fakat genelde SD yayın izleyeceğim için siz bu durumu göz önünde bulundurursanız sevinirim. Ekran boyutu da 100-110cm arası olması iyi olacak.
Bide dream den hangi bağlantı türüyle aktarmamız daha güzel olur? scart > component kablom var altın uclu ama tv de giriş olmadığı için hiç deneyemedim. Şimdiden teşekkürler...
merhaba aradaşlar
ben bi ev kullanıcısı olarak genelde müzik dinleyen ama haftada bir film izleyen oyunları da cok sıklıkla değil ama oynayan biriyim
1-2 haftadır 5+1 ses sistemi araştırıyorum
ilk önce tabi ki ses kartı aklımda eskiden beri audigy 2 zs vardı ama bu yeni x-fi modelleri çıkınca biraz daha bekleme ihtiyacı hissettim
şimdi kafama takılan soruları madde madde yazacağım yardımcı olursanız memnun olurum

1- öncelikle sses kartından başlayalım biliyorum belki onlarca defa sorulmuştur fakat 1 haftadır bu forumda geziyorum ve hala sorunlarımı çözemedim, x-fi xtreme music modelinde zannedersem optic çıkış yok(şimdi bu optic ayrıntısına bi açıklık getirmenizi istiyorum, yani bu optic çıkış analogtan digitale mi dönüştürüyor sesleri, duyduğuma göre mp3 ve muziklerde çalışmıyormuş, sadece bazı oyun ve filmlerde çalışıyormuş, ee diyelim ben digital destekleyen bi film aldım ve bu sesi kolonlardan alamıyosam ses kartına tonla para vermek hoşuma gitmez dimi ) diyelim ki optic çok işe yarıyor o zaman zannedersem x-fi nin platinum modelinin 5.25" sürücüsünün üzerinde optic ve coax çıkışlar mevcut, bu modeli mi alsam değer mi yani?
bişe daha duymuştum bir iki aparatla xtreme music modeliyle de optic cıkış elde ediliyomuş galiba, aydınlatırsanız sevinirim

2- hoparlor olarakta logitech z5500 düşünüyorum tizlerde gigaworks kadar iyi değil diyolar ama devasa wooferından dolayı bass ları çok iyidir.
bu konulara açıklık getirir misiniz? şimdiden teşekkürler ellerinize sağlık...
merhaba arkadaşlar
bizim zyxel marka wireless modemimiz var, 5 kişiyiz. 256 sınırsız bağlantımız var. Etrafımızda wireless ile korsan bağlanıcı olmasın diye bağlantıya şifre koymak istiyoruz. Nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Bilen arkadaşlar yardım ederlerse seviniriz. Şimdiden teşekkürler...
merhaba arkadaşlar

makinemde pes 5 we turka yüklü, sırf bu oyun için 100 ytl ye kıyıp iki tane logitech kol aldım, kardeşimle kapışıyoruz, oyun cok zevkli
neyse dün oyuna girerken ilk resimlerden sonra ana menüye gelmeden kastı ve açılmadı, pc ye format attım oyunu 10 defa kaldırıp kurdum gene düzelmedi, sistemde bir şeyle çakışıyo büyük ihtimalle ama neyle anlayamadım, başına gelen arkadaşlardan yardım istiyorum, acil!
teşekkürler..
Merhaba arkadaşlar
aşağıdaki sistem şu anda elimde olan sistem, anakart, ekran kartı ve kasayı değiştircem. 1 haftadır inceliyorum ASUS A8N32 SLI DELUXE anakartını sırf ASUS oldugu için istiyorum fakat forumlarda ASUSun AMD ile pek anlaşamadığı yazıyor, ayrıca bende SKYSTAR 2 dij tv kartı var bu anakartın da tv kartıyla ilgili sorun yaşadıgını duydum, EPOX anakartları neden diğerlerine göre ucuz onu da öğrenmek istiyorum, ekran kartı da 150-200 $ arasında düşünüyorum Nvidia mı yoksa ATI mi alacağıma karar veremedim. Monitörüm de LCD oldugu için yüksek pixel oyun oynamak zorundayım o yüzden SLI de alabilirim.
sistemim :
AMD 3000+ 939 VENICE
EPOX 9NDA3J ULTRA (NF3, SATA AGP)
ASUS 9550 GE 128 MB AGP8X
KINGSTON 512 x 2 (1GB) RAM 400 MHZ
MAST 300 WATT KASA
SKYSTAR 2 dij tv kartı
SONY 17" HS74B LCD 1280x1024 (60Hz)
ve diğerleri...

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... (AMD X2 lerin fiyatları düştüğü zaman işlemciyi de değiştirmek istiyorum)
merhaba arkadaşlar
daha önceden zy-air 120 ethernet kullanıyodum, bağlantı kopsa da bi kaç saniye sonra yeniden bağlanıyordu, fakat zoom 4410 wi-fi ethernet, bağlantısı koptugu zaman bi daha uzun bi süre (yalaşık 15 dk) bağlanmıyor. Usb den söküp takınca düzeliyor fakat her bağlantı koptugunda söküp takmam gerek bu da beni yoruyor. yeni versiyonunu yükledim gene sorun düzelmedi, bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar:
- mahoni_20
- Atalay35
- newvirtusft
- Briareos
- ramazantc
- DHHarezmi
- Bukalemun
- bojidar
-Unicorn-
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 234
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 9.609 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.