Onbaşı
15 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Ben Arkadaşımla bir wolfteam açarmısın etkinliği yaptık Youtubeye koyduk ama etkinlik@ e nasıl yolıcağımızı bilmiyoruz yolla diye bişey yok lütfen yardım
Bugün yeni jail server açılacak 5 6 civarı gelmek istiyen herkez gelebilir cs 1.6 dır adminlik satiş msn:berktutu@hotmail.com En uygun fiyatlarla ve baska her şey için ya hızlı cevap yada mesaj vs msnherkezi bekleriz ha bide topluluk oranı 28+2 modlu bugün ip vericem burayada yazarım msn de ekliye bilirsiniz saygılarla
adminlik için berktutu@hotmail.com ve benzeri şeyler için bütün istekler bu adreste En ucuz fiyatlarla
admınlık ıcın berktutu@hotmail.com ve diğer öğeler için Sw miz Gayet ucuzdur Başka şeyler solemek istiyenler de bu adresi kulanabilir
ct ye özel ağ atma
slota sadece pelerin
admın cpt vıp sw sahıbı ne kask ve pelerın
kırmızı yesıl olucak
kask deıl sapka
uzun
ayakabı da degısık olucak admın cpt vıp takım
olucak
sonraa
normal girenler tipini değiştirebilirsiniz
Başka napsam Yardım ?? !!!
beyler ayrıntıları konusuruzda^jail 30+2 125 tl deatrun jail 24+2 85 tl nasıl fiyatlar hangisi ortak alınsı yada tavsiye
Arkadaşlar dediğim gibi cs 1.6 oyunyöneticisinde server acmayı dusunuyorum bıraz pahalı geldı ayrıntıları tartışabiliriz ama büyük ihtimalle jail acıcaz katkısı olan kısılere bedava Cpt Veya V I P yada adminlik verilecek sınırsız bunlar bunlarıda tartışırız yorumlarınızı ve mesajlarınızı bekliycem.
Hakkında
İlgi Alanları: film,futbol
Forum İmzası:
BEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRK
Forum İkinci El İmzası:
Berk
Hakkımda:
hayır
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.201 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.