Şimdi Ara

Counter 1.6 oyunyöneticisi Server Kurulacak Bi Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dediğim gibi cs 1.6 oyunyöneticisinde server acmayı dusunuyorum bıraz pahalı geldı ayrıntıları tartışabiliriz ama büyük ihtimalle jail acıcaz katkısı olan kısılere bedava Cpt Veya V I P yada adminlik verilecek sınırsız bunlar bunlarıda tartışırız yorumlarınızı ve mesajlarınızı bekliycem.

• Arkadaşlar Yardım ederseniz sevinirim yad oyun yöneticisinden daha uygun sa sw acmak solermisiniz
  • internet hızlıysa evden kur yanlış hatırlamıyorsam 8 mb internetle 6-7 kişi kaldırıyor
  • ne gerek var öyle birşeye ya la olm server açmak istiyorsan git vps al bitane 50tl'ye kur üstüne 10 tane server 12+2 sat hepsini kafana göre hangi modu istiyosan onu kur yada 30+2 3 tane server kur 1 servera 50tl vermek yerine 3 serverın olsn 2sini sat 20şerden 40 Tl 10'tlde sen koy aylık ücretini öde bu kadar basit bu kazıkçılardan servermı alınır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bornavilivarol

ne gerek var öyle birşeye ya la olm server açmak istiyorsan git vps al bitane 50tl'ye kur üstüne 10 tane server 12+2 sat hepsini kafana göre hangi modu istiyosan onu kur yada 30+2 3 tane server kur 1 servera 50tl vermek yerine 3 serverın olsn 2sini sat 20şerden 40 Tl 10'tlde sen koy aylık ücretini öde bu kadar basit bu kazıkçılardan servermı alınır :D

3-4 aylık vps parası varsa oda yapılabilir aslında sonra zaten server satarsa vps parası çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rassilion -- 15 Temmuz 2011; 14:01:35 >
  • bundan daha iyisi olmazki 3-4 aylığada gerek yok bazı clanlar maç serverı alıyor onlara 10+2 olarak 3 tane fln server kurup 10'tlden satsan 30 lira kendindende 20 tl koyamıcaksan zaten hiç server almaya kalkma
  • Dostum burası çok kişilik RPG oyunları bölümü Sen Çok kişilik FPS oyun bölümlerine açarsan daha çok yardım eden bulursun.

Bak bura linkihttp://forum.donanimhaber.com/forumid_233/tt.htm

Sana tavsiyem: Burdaki konuyu sil. Orda yeni konu aç.
  • saol
  • orayada kurdum daha 2 mesaj
  • ben oyunyöneticisden kredi kartı ile erver açacam nasıl açacam bana soylermissiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.