T

Çavuş
14 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Slm.Arkadaşlar 2010 seat leon 1.6 tdi cr style aldım.Aracı aldığımda çekişte bi problem yoktu Eskişehir den Konya ya getirdim yakıtıda gayet güzeldi şehir dışı 26 krş yaktı.Aracı Konyaya getirdikten 1 hafta sonra fark ettim egsoz dan beyaz duman ve yanık yağ gibi bi koku salıyor ara ara.Sanayiye götürdüm 2 litreye yakın yağ çekildi motordan ustanın dediği motorda fazla yağ var bundan dolayı da yapıyor olabilir dedi ancak beni tatmin etmedi bu cevap.Bi de motor sabahları sasrsıntılı bi şekilde çalışıyor ve titriyor aynı zamanda gaza bastığımda hemen asılmıyor.Sorum şu ki bilen arkadaşlar yada başına gelen arkadaşlar muhakkak vardır.Enjektörlerde bi sıkıntı olabilir mi?
Arkadaşlar belimin alt tarafı ayaklarıma kadar bitmek bilmeyen ağrılar oluşuyor.5 dakika ayakta dursam sanki saatlerce durmuş gibi oluyorum.Doktora gittim varis olduğunu söyledi lazerle ameliyat olabilirsin sana kalmış bişey dedi.Kararsız kaldım lazerle ameliyat olsam rahatlar mıyım bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin lütfen.Tşkler
Arkadaşlar dahili uydu alıcılı led tv araştırıyorum.Bu dahili uydu alıcıda sadece tek bi çanak yani tek yayın üzerinden mi izleyebiliriz yoksa çanak sayısını artırıp eski tv ler gibi de 2 yada fazla uydu da izlenebiliyor mu.
Arkadaşlar Selçuk üniversitesi 2 yıllık muhasebe bölümünü bitirdim.Açıköğretimde 3.sınıftan başlamak için ne yapmalıyım ve hangi bölümlerden devam edebiliriz bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen.
Arkadaşlar samsung i9000 kullanıyorum.Pc Ye kiesi yükledim fakat bi türlü bağlanmıyor telefonda usb ayıklama modu da işaretli değil fakat yine de bağlanmıyor.Ne yapabilirim
Arkadaşlar lütfen acil yardım.Yan komşudan internet almak istiyorum TP-LINK WA500G yi verdi bilgisayarcı ben hem kablosuz olarak almak ve yine kablosuz olarak evde dağıtmak istiyorum fakat kurulum ayarlarını mı yapamadım acaba.192.168.1.254 ü yazıyorum fakat açmıyor sayfa görüntülenemiyor diyor.sitesinde proğramıda yok.
Arkadaşlar samsung galaxy s i9000 internet varken bile gps google maps de konumu bulamıyor yardım edin lütfen.
Arkadaşlar canonun çok fonksiyonlu yazıcısını aldım kartuş bitene kadar kullandım sonra siyahı doldurmya götürdüm bilgisayarcı doldururum ama garanti vermem dedi tamam dedim eve geldim taktım kartuşu 3 yada 4 sayfa çıktı sonra ekranda mürekkep bitti dedi halbuki daha içinde bi dünya mürekkep var yok mu bunun bi çözümü şimdi illa tekrar orjinal kartuş mu alacağız yada yazıcıyı atıp lazer mi alsam ki
Arkadaşlar Samsung galaxy i9000 var telefon donuyor kilitleniyor bazen gelen aramalara cevap veremiyorum telefon kilitlendiği için net de araştırdım ama anlamadım bişey reset nasıl atılır hiç bişey bilmiyorum.
Yüzümde oluşmuş sivilceler bir türlü geçmedi 4 senedir uğraşıyorum.Şu 2 sene içerisinde daha da bi ağırlaştı ve kaybolan sivilcelerin yerini kırmızı izler aldı.Yüzüm şu an kırmızı kırmızı oldu.Lazer tedavisi almayı düşünüyorum bu tedaviyi uygulayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 79.070 (Bu ay: 167)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.