Şimdi Ara

Sevgilimden sıkıldım üzmeden nasıl ayrılabilirim ?[AYRILDIK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızı üzmek istemiyorum ama gerçekten çok sıkıldım konuşmak buluşmak istemiyorum belli ediyorum anlamıyor ya da anlamak istemiyor.Birde sara hastası hiç yanımda bayılmadı ama korkuyorum bayılsa naparım falan filan.Nasıl yapmalı

Güncelleme:Ayrıldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 10 Haziran 2012; 10:36:19 >

• Bu yaptığımız güneh, ayrılalım de.
  • Benzer bir durum yasadim. kac aydir birliktesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya şimdi biri girse twitterına sevgilini bulsada yada profilden ad soyadına bakıp faceden seni bulsa. Ve bir şekilde sevgiline ulaşıp bu konuyu gösterse ?
  • Ayrıl gitsin direk. Sen haketmiyosun o kızı. Beter ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: messwinchester

Ayrıl gitsin direk. Sen haketmiyosun o kızı. Beter ol.

Kıskançlığın alemi yok bizde yanlızız
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthsbt

quote:

Kıskanmak ? Ben elindekinin kıymetini bilmeyenlerden rahatsızım. Sevgilisinin hastalığı var diye ondan uzaklaşandan rahatsızım...
  • Sen bence kızın sara hastası olduğu için korkmuşsun ve ayrılmak istiyorsun. Konunun sıkılmak ile alakası yok, ne kadar sıkıldım desende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütüphane

ya şimdi biri girse twitterına sevgilini bulsada yada profilden ad soyadına bakıp faceden seni bulsa. Ve bir şekilde sevgiline ulaşıp bu konuyu gösterse ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: earthsbt

quote:

Kıskanmak ? Ben elindekinin kıymetini bilmeyenlerden rahatsızım. Sevgilisinin hastalığı var diye ondan uzaklaşandan rahatsızım...

iyi de sırf ondan ayrılmıyordur elbet. Ki hasta olan insanlardan sıkılınca ayrılmazsan bence en büyük kötülüğü yaparsın. Sıkılınca ilgin azalır bu da fark edilir. Kızın sırf ben hastayım diye benden ayrılmıyor diye kompleks yapmasının manası yok. Ciddiye alacağını düşünmemiştim

• Senin gibi insanlardan nefret ediyorum. Sıkılmak nedir ya ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Senin gibi insanlardan nefret ediyorum. Sıkılmak nedir ya ?

İnsanlar duygulara sahip ve inanır mısın bu duygular değişkenlik gösteriyor
  • Ben kızın babasıyım o kız artık senin helallin yarından tez yok evleniyorsunuz
  • Kötü ayrılma, berbaer geçirdiğiniz güzel günler için ve hayatında onun gibi birini tanıdığın içn teşekkür et ve ayrıl. Madem sıkıldın ortada gerçek bişey yoktur, kalmamıştır o nedenle kız arkadaşını ve kendini daha fazla üzme yani çok uzatma
  • Hiçbir zaman ayrılan taraf olamamış insanlar basmış yine konuyu.Adam size nasıl ayrılayım diye soruyor siz ne diyorsunuz?
    Ne yaparsan yap yüzyüze konuş arkadaş.Al karşına böyleyken böyle , yapamıyoruz de.Uyumlu değiliz de.Artık eskisi gibi değil de.Kız da gururla davranıp çeker gider , belki de gitmeden bir iki saydırır orasını bilemem.Ama bu da gayet doğal yani , duygusal bir çöküntü hissedecek illaki.
  • quote:

asıl ben senin gibilerden nefret ediyorum. hiç mi sevgilin olmadı læ. Sonsuza kadar beraber mi olacaklar, ne bekliyorsun ? Elbet bitecek ilişkiler(i). Sıkılmak çok normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubluh

quote:

asıl ben senin gibilerden nefret ediyorum. hiç mi sevgilin olmadı læ. Sonsuza kadar beraber mi olacaklar, ne bekliyorsun ? Elbet bitecek ilişkiler(i). Sıkılmak çok normal

quad +1

sıkılmayı geçtim adamın derdi sara hastası yanımda bayılırsa ne olacak diyor ne diyim ben buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

Kızı üzmek istemiyorum ama gerçekten çok sıkıldım konuşmak buluşmak istemiyorum belli ediyorum anlamıyor ya da anlamak istemiyor.Birde sara hastası hiç yanımda bayılmadı ama korkuyorum bayılsa naparım falan filan.Nasıl yapmalı

Sara hastası bir insanı yüzüstü bırakıp gitmek..

• bana kızanlara anlam veremedim açıkçası. 1aydır beraberiz ve benim için çıkmak birbirimizi daha yakından tanımak için olan birşey. Yani evlenmemişim gelecekle ilgili kıza bi plan yapmamışım. Sürekli seni seviyorum diyip kendime de bağlamamışım. Konunun sara hastası olmasıyla da alakası yok sadece korkuyorum kız yanımda bayılır da naparım diye. Yani hasta olması sorun değil kız zarar görmesin maksat. Ilacını bilmem yapılack şeyleri bilmem sonuçta. Neyse durum bu yani adam akallı 1 öneri gördüm ciddiye alıp yazanlara teşekkürler arkadaşlar. Yüzyüze halledicem kesinlikle telefondan yapamam. Hala bekliyorum önerileri.

• yukarı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.