Şimdi Ara

Sıfırdan karakter kasacak arkadaşlar aranıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.İstediğiniz realma gelebilirim Quest yaparız level atlarız.Tekkende sıkıyor wow :) Lütfen acele bir arkadaş.Hem quest yapmak için hemde birlikte Wowu oynamak için gelin lütfen.

• Ben gelebilirim.Akşam 9 dan gece 3-4 e kadar online olabilirim hafta içi.Hafta sonu farketmez.
  • Burning steppes realm'inde night elf hunter açtım sende gelirsen beraber kasarız.
  • karazhan'da oynuyorm ben main char açtm lwl 12 warrior nick: DZR pm atarsn kasarız moruq :)
  • Karazhan horde için iyidir, benim de 35 shaman var ismi Burninhell, varsa arkadas kasarız birlikte
  • boulderfist serverındaım gelirsen baştan char açabilirim maksat muhabbet olsun beraber q yapalım horde favorim blood elf paladin açmaı düşünüorum istersen mail adresim cagriaydogan@gmail.com
  • Bende 80 locktan sıkıldım yarı seti tamamladım daha sarmıyor. Druid açtım 10 yaptım realm Boulderfist.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Bende 80 locktan sıkıldım yarı seti tamamladım daha sarmıyor. Druid açtım 10 yaptım realm Boulderfist.

hocam nick ne boulderfistte ben az önce paladin açtım nick Restinpeace
  • WOW Twisting Nether Realm Horde Nickim Huns

msn TigerCN @ msn . com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dupp -- 27 Mart 2009; 16:05:45 >
  • Şimdi içimde karakter kasacak sabır olsa kesinlikle healer bir class açarım.Ama daha 0-60 arası var sonra tbc döneminde bıktığımız 60-70 arası ondan sonrada daha yeni bitirdiğimiz 70-80 arası
  • ya herkes ayrı yerlerde acmıs.hic bir anlamı kalmamıs.bence herkes boulderfist te acsin..(bnm boulderfistte charım yok)
  • 10 leveli 2 günde atlayamadım bu ne sıkıcı birşey ya. Elim varmıyor kasmaya, moutn yok zaten mulgoreden çıkamadın t.bluffa gitmeye acizim.
  • Abi zaten asıl zorluk 20'ye kadar kasmak. 20'de travel formdu aspect'ti geliyor birşeyler hızlanıyorsun. Ama 20'ye kadar kasmak öldürüyor adamı.
  • Hayatta yapamayacağım şey melee karakter kasmaktır akla en yatkını druid duruyor düşündükçe mantıklı gelen tek karakter bu. Ama dediğin gibi bi 20yi bulsam dungeonlara girerim felan da böh
  • Barrens'tan sağ çıkabilirsen olay bitiyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.