Teğmen
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
4. Kablomda bozulmuş durumda alisen 2-3 tane şarj kablosu almak istiyorun uygun fiyatlı tercih edilen baseus, blitzwolf ugreen vs. bu markalardan kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz bir model var mıdır?
Cihaz Iphone 6
Teşekkürler.

Hayırlı akşamlar beyler,
Baya bir araştırdım ama bulamadım acaba dijital kopyasını bulabilir miyiz?
Elimde renkli çıktı almam gereken 630 sayfalık bir pdf var en ucuz şekilde İstanbul içinde nerden çıktı alabilirim?
Kitap şeklinde yada spiral şeklinde?
Şuan adalet bölümünü okuyorum hali hazırda çalıştığım için naylon staj yapıyorum bir avukatın yanında.
Bana bir staj dosyası lazım şu tarzda olacak;https://forum.donanimhaber.com/staj-dosyasi-defteri-arayanlar-buraya--127632116

Şuraya gittik buraya gittik tarzı yardımcı olabilecek hukuk okuyan arkadaşlar var mı acaba?

Teşekkürler.
Herkese iyi akşamlar,
Bir notebook almak istiyorum iş amacı ile kullanacağım.
Oyun vs. oynamayacağım. Benim için hafif ince ve kolay taşınabilir ve sıkıntı çıkarmayacak kalitede olması yeterli.
Limitim 1500₺ 3 aşağı 5 yukarı arttırabilirim fiyatı.
Teşekkürler.
https://eu-lti.bbcollab.com/collab/ui/session/playback/load/FD4A28CD0333087B287E82A817065499 bu tarz bir videoyu nasıl indirebilirim yardımcı olur musunuz?
AÖF Sınavları için

Dispute açtım kabul edildi fakat geri ödeme nasıl gerçekleştiriliyor yardımcı olur musunuz?

Şu ayakkabının Türkiye içinde satışı var mı bulamadım araştırmama rağmen bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar hesap işletim ücreti vs. almadan içine para atıp kullanabileceğim bir kart arıyorum hangisine başvurmalıyım?
idefix,kitapyurdu,teknosa,gittigidiyor vs. sitelerden alışveriş yapmak istiyorum.
hangisi tercih etmeliyim?
Hakkında
Meslek: Unfounded
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen Golf GTI
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Lenovo
LOL
Taric
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.021
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 50.907 (Bu ay: 467)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 80 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.