Şimdi Ara

Notebook Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir notebook almak istiyorum iş amacı ile kullanacağım.
    Oyun vs. oynamayacağım. Benim için hafif ince ve kolay taşınabilir ve sıkıntı çıkarmayacak kalitede olması yeterli.
    Limitim 1500₺ 3 aşağı 5 yukarı arttırabilirim fiyatı.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1500'e kadar olan modellere baktığımızda hep Celeron'lu modeller gözümüze çarpıyor. Celeron'u standart olarak aldığımızda karşımıza depolama sorunu çıkıyor. Çoğu modelde 32/64 GB eMMC depolama oluyor ki bu da günümüzde yetersiz kalabilecek depolama standartları. Bu yüzden alttaki model daha uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Kronik bir sorunu yoksa tercih edilebilir.

http://www.hepsiburada.com/hp-paviliom-x360-11-k101nt-intel-pentium-n3700-4gb-500gb-windows-10-home-11-6-tasinabilir-bilgisayar-n7h42ea-p-HBV0000060185

• O fiyata giriş üstü bir laptop alabilirsiniz. 2 gb ekran kartı.8 gb 1333 mhz ram i5 2XXX işlemcili bir bilgisayar alabilirsin.Alacağın bilgisayarda bunun altında özellikleri olan pcyi alma.O fiyata minimum bu özellikler olması gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

O fiyata giriş üstü bir laptop alabilirsiniz. 2 gb ekran kartı.8 gb 1333 mhz ram i5 2XXX işlemcili bir bilgisayar alabilirsin.Alacağın bilgisayarda bunun altında özellikleri olan pcyi alma.O fiyata minimum bu özellikler olması gerekli

Pek anlamıyorum bu konulardan onun için yazdım fiyat konusunda 3 aşağı 5 yukarı üstü olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alternatif
    1699 TL
    LENOVO V310-15ISK 80SY026ATX CI5-6200U 4GB 1TB 2GVG 15.6"Free DOS Full HD
    Notebook Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 15 Haziran 2017; 1:49:1 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.