Çavuş
04 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
YURT DIŞINDan 1 KİŞİ KAÇ ADET TELEFON SOKABİLİR?

ARKADAŞLAR ŞUAN ÜMREDE BU HAFTA GELECEK 3 ADET İPHOne 5 ALDIRDIK.FAKAT BİLMEDİĞİMİZ KONULAR VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİRİM.

1-BİR KİŞİ KAÇ ADET ARABİSTANDAN BURAYA TELEFON SOKABİLİR(2 KİŞİ GELECEKLER)HAVAALANINDA FALAN SIKINTI OLUR MU?

2-GELDİKDEN SONRA PARA YATIRMA İŞİNİ NASIL YAPICAZ? VERGİ DAİRESİ VEYA BANKAYA VE SONRA TURKCELL'E DEDEMİDE GÖTÜRMEK ZORUNDAMIYIM.(YAŞLI OLDUGU İÇİN PEK YORMAK İSTEMİYORUM)

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
@
YURT DIŞINDAN 1 KİŞİ KAÇ ADET TELEFON SOKABİLİR?

ARKADAŞLAR ŞUAN ÜMREDE BU HAFTA GELECEK 3 ADET İPHONE 5 ALDIRDIK.FAKAT BİLMEDİĞİMİZ KONULAR VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİRİM.

1-BİR KİŞİ KAÇ ADET ARABİSTANDAN BURAYA KAÇ ADET TELEFON SOKABİLİR(2 KİŞİ GELECEKLER)HAVAALANINDA FALAN SIKINTI OLUR MU?

2-GELDİKDEN SONRA PARA YATIRMA İŞİNİ NASIL YAPICAZ? VERGİ DAİRESİ VEYA BANKAYA VE SONRA TURKCELL'E DEDEMİDE GÖTÜRMEK ZORUNDAMIYIM.(YAŞLI OLDUGU İÇİN PEK YORMAK İSTEMİYORUM)

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
ARKADAŞLAR;

DİZEL; DONANIM SEVİYESİ YÜKSEK FİYATI MAXİMUM 60 BİN TL OLAN HB Bİ ARAÇ ARIYORUZ AMA AKLIMIZA YATAN Bİ MODEL BULAMADIK YARIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

TEŞEKKÜRLER.

ARKADAŞLAR BU 3 ARAÇ ARASINDA GİT GELLER YAŞIYORUM .BİLGİNİZ DAHİLİNDE ARALARINDAKİ ÖLDÜRÜCÜ FARKLARI SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ?SİZCE HANGİSİ ?

C4 1,6 E-HDI 112 HP EXCLUSİVE MCP(OTOMATİK) 54000 TL

DS4 1,6 E-HDI 112 HP DSTYLE MCP(OTOMATİK) 58000 TL

GULİETTA 1,6 JTD DİSTİNCTİVE (MANUEL) 61000 TL

FİYATLAR BÖYLE SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ VE HANGİSİNİN DONANIMLARI DAHA İYİDİR .

TEŞEKKÜRLER....
Arkadaşlar merhaba
Bu konuyla ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim?

iş yerimizde 2 kişiyiz ben odama bi telefon daha alıp içerdeki arkadaşıma aktarma yapabilmek istiyorum bunun için ne tarz telefon almam lazım kimi santral diyor kimi de telesekreterli anlamış degilim ? ne yapmam gerek önerdiginiz telefon modelini yazarmısınız teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba

iş yerimizde 2 kişiyiz ben odama bi telefon daha alıp içerdeki arkadaşıma aktarma yapabilmek istiyorum bunun için ne tarz telefon almam lazım kimi santral diyor kimi de telesekreterli anlamış degilim ? ne yapmam gerek önerdiginiz telefon modelini yazarmısınız teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba

Arkadaşlar merhaba

Merhaba arkadaşlar.kafam da bir kaç araç markası var ama henüz karar veremiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

TOYOTA AURİS 1.4 90 BEYGİR

SEAT LEON 1.6 STYLE 105 BEYGİR

MEGANE HB 1.5 DCİ 105 BEYGİR

FORD FOCUS 1.6 TDCİ 109 BEYGİR VEYA 90 BEYGİR

BU ARAÇLARDA ARADIĞIM EN BÜYÜK Bİ KAÇ ÖZELLİK PERFORMANS VE İÇ DİZAYN ŞIKLIK

SİZCE HANGİSİ???
Hakkında
Forum İmzası:
Hadi Eyvallah.
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 64
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.036 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.