Teğmen
02 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merkez Bankası faiz indirimi kararını açıkladı. PPK toplantısının yapılan açıklamanın ardından Merkez Bankası'nın politika faizi baz puan 425 indirimle yüzde 24'ten yüzde 19.75'e indi.
Evet arkadaşlar malum bugün iPad Pro tanıtıldı. iPad Pro 12,9" 999$ fiyat etiketiyle tanıtıldı bunun yanında iPhone XS'de 999$ fiyat etiketiyle satışa çıktı. iPad Pro 12,9" Türkiye fiyatı ise 7.399₺ fiyat etiketiyle Apple satışa koymuş oldu. Bu demek oluyor ki iPhone XS Türkiye fiyatı en az 7.399₺ ile XS max ise en az 8.499 fiyatıyla satışa sunulacaktır.

< Resime gitmek için tıklayın >
Siyasetten siyasi olaylardan bıktığım için foruma gireyim diyorum öne çıkan bütün konular siyasi konular harbi yeter artık ya herkes birbirine sallıyor siyasi düşüncesinden dolayı.

Yeter bırakın isteyen istediği siyasiyi desteklesin ,isteyen istediği siyasiyi eleştirsin. Aynı milletin insanları biri birine çomar biri birine çapulcu demekten bıkmadınız mı ? Birbirinize olan kininiz neden insanların siyasi partilere oy vermesine göre'mi yargılıyorsunuz insanları ? Sİyaset konuşalım konuşmayalım değil ama birbirimize hakaret ederek değil saygılı bir üslup içinde yapalım şu işi artık.

Birde bir siyasi konuyla ilgili 50 başlık açılıyor 10 tanesi üst sıralarda bence buna bir dur demek lazım Teknoloji ile ilgili bir sayfada bu kadar siyaset yeter...
KPSS ortaöğretim sonuçları bugün açıklandı puanlar sıralamar nasıl arkadaşlar.
İphone 7 plus Amerikadan alıp Türkiye'ye getirecektim ki basiretsiz Abd bankaları parayı çekmeme imkan vermedi ilk telefona sahip olanlardan olacakken tuşlu telefona talim olduk.şimdi konuya bakıyorumda rezerve fotoları havada uçuşuyor bende bir can sıkıntısı, velhasıl kelâm cihaza sahip olan arkadaşlara hayırlı olsun...
Vatanbilgisayar'a girilmiyor ben
de mi sorun var acaba yoksa çöktümü :S

Beklenmeyen hata oluştu
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Sistem yöneticisi sorundan haberdar edilmiştir.
Merhaba Pc topluyorum bütçem en düşük 4314 en fazla ize 5100TL olacak. Amerika'dan arkadaş bazı parçaları getirecek, geri kalanları ise Türkiye üzerinden alacağım. Sistem hakkında yorumlarınızı ve monitör konusunda yardımlarınızı bekliyorum...

EKRAN KARTI: GTX 1070 Amerika (500$-1500TL)

İŞLEMCİ:i7 6700 (Amerika) 300$-900TL

ANAKART:Gigabyte B150M-D3H D4 2133mHZ Matx1151 (Türkiye)309TL

RAM:Kingston HyperX FURY Black 2*8GB 2133MHz DDR466$- (Amerika) 198TL

KASA:Aerocool BattleHawk 750W USB 3.0 5xFanlı Siyah ATX Kasa 373TL

HDD:Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm(Türkiye)272TL

İŞLEMCİ SOĞUTUCU: Silverstone AR01 (Türkiye)129 tl

MONİTÖR: ???

TOPLAM:3681TL
BÜTÇE:4314TL
Öncelikle iyi forumlar...
Arkadaşlar bugün bisikletçi bisikletçi gezip hem fiyat aldım hem bisikletlere baktım, öncelikli aradığım hidrolik fren ve kilitlenebilir maşaydı bu istediğim özelliklere sahip ve bütçeme uygun bu bisikletler ilgimi çekti Salcano NG650 kullancısıyım bisikletimi satıp aşağıda yazdığım bisikletlerden birini almayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz hem Marka hem Fiyat yönünden...

Whistle Miwok 1520 - 1275 TL
Kron XC 500 (2015) - 1200 TL
Mosso 2670 Tb - 1000 TL
Ghost s1175 - 1200 TL
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 46 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 264
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 28.098 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.