Teğmen
12 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar Arkadaşlar.Benim Sistemim AMD A10 5800K+HD7660D Apu İşlemcim var.İşlemciyi takınca HD7660D Ekran kartı okdugu için ilk aşamada ekran kartı almamıştım.Bu aralar Witcher'a sardım fakat 2 oyunda 16 fpsler en düşükte 29 fps alıyorum.Bugün de Vatandan MSI R7 240 2Gb 128 Bit Ekran Kartı sipariş ettim.Sizce kötü mü yaptım ve yapılcak daha iyi bir yöntem varsa yardımcı olur musunuz ? (Bu arada Ram 8 Gb 1600 Mhz)
Arkadaşlar bende ASUS M5A78L-M LX model anakart bulunmakta ve 1866mhz ve 1600mhz RAM leri OC ile çalıştırmakta.Bende HI-LEVEL in 4GB 1600MHz DDR3 (2 Adet) RAM i bulunmakta.Sorun bilgisayar bu ramlerle beraber uyumsuz çalışıyor zor açıyor sorun ramde oldugu belli oluyor memtest ten error alıyor.
Ne yapmalıyım? 1600 mhz OC olayını mı yapamadım voltajı mı ayarlayamadım anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Arkadaşlar merhaba

Şuan ki pcimde AMD A10 5800K işlemci ve 8gb ram bulunmakta.Ekran kartı bulunmamakta.Yeni nesil oyunları düşük yada orta düzey oynamak için ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şuan kafama kestirdigim (MSI Amd Radeon R7 370 OC 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı).
http://www.hepsiburada.com/msi-amd-radeon-r7-370-oc-2gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-r7-370-gaming-2g-p-BD803529

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. :)
Arkadaşlar ben yazılım öğrenme amacıyla bir birazda oyun oynamak için laptop almayı düşünüyorum sizce msi ın iyi laptoplarından mı alsam yoksa maç işletim sistemli MacBook mu alsam ?
casper Nirvana notebookum var Windows 10 yükledim ekran kartı driverı yüklerken pcyi kapattım ve ekran hiçbir şekilde gelmiyor bende BİOS a girip format atmayı denedim fakat önceden F2 ile girdiğim bios şuan F2 ile açılmıyor yardım edin !!!!
arkadaşlar amd a10 - 5800k APU işlemcisini kullanıyorum ve harici bir ekran kartım yok ve 8 gb ramim var eger bu sisteme amd r7 yada r9 serisi bir ekran kartı alırsam yeni nesil oyunları iyi ayarlarda akıcı oynayabilir miyim ?
Arkadaşlar AMD FX 9370 yanına GTX 970 128 BİT (11.2 D) gibi bir nvidia ekran kartı mı alayım yoksa AMD R7 serisi 128bit (12 D) bir ekran kartı mı alayım ?
Arkadaşlar AMD A10 - 5800K APU with Radeon HD7660D (4 CPUs) 3.8 Ghz
8 Gb RAM (Kullanılan 6 Gb Ram)
bir sistemim var.The Witcher 2 yi önerilen sistem gereksinimlerinde çok rahat geçmesine ragmen nedense oyunda normal ayarlarda bile 30 FPS üzerine çıkamıyorum.1024x768 çözünürlük ve düşük ayarlarda 42 fps alıyom.Yüksek ayarlarda ve monitörümün destekledigi çözünürlükte oyunu neden rahat oynayamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim.
arkadaşlar yakın zamanda EVEREST Rampage KB-R01 klavyesini aldım fakat klavyede tuşlar sapıtmaya başladı.Sonradan düzeldi gibi oldu bütün tuşlar normal çalışıyordu fakat WASD tuşları ile yön tuşları yer degiştirdi.Klavye mi bozuk yoksa ayarı mı degişti ? yardım ederseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar müzik sistemlerinden fazla anlamam fakat baya müzik dinlerim.Son günlerde FLAC müzik dosya türünü daha yeni keşfettim ve kayıpsız bir müzik için FLAC kullanıyorum fakat aradaki farkı anlamak zor ses sistemlerini geliştirmem gerektigini anladım.Müzigi PC de dinledigim için sahip oldugum donanım ;
- Onboard Ses Kartı
- Logitech S120 (Hoparlör)
- Urbanears Bagis (Kulakiçi Kulaklık)

Kayıpsız müzik dinlemek için hangi donanımları almam gerekiyor yardım ederseniz çok sevinirim.Bu arada hoparlörden çok kulaklık kullanıyorum.

Bu arada albüm tavsiyesi de güzel olur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 236
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.508 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 111 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.