Onbaşı
09 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar bir referans yarışmasına katıldım.Bu gece son buluyor. Sizden ricam sadece uygulamayı indirmeniz ve benim referans kodumu girmeniz. Bu kadar.Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eder, her şeyin gönüllerince olmasını dilerim.

İllegal, virüs içeren bir uygulama değildir. Reklam izle para kazan uygulamasıdır.

1 -https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockspace.android linke tıklayıp uygulamayı indiriniz. Google Playde Block Space diye aratarak da ulaşabilirsiniz.
2 - Google hesabınızla veya facebook hesabınızla kayıt olunuz.
3 - Onay malinin gelip gelmemesi benim için önemli değil
4 - Uygulama içerisinde invite friends yazan yere giriniz. Sağ üstte Enter Code yazan yere tıklayıp WL6SXO kodunu giriniz.

Teşekkürler tekrar
www.parasepetim.com

Site sahiplerine; organik trafik ve serp hizmeti alarak google sıralamalarını yükseltme hizmeti veren bir sitedir. Bu hizmetin verilmesine, görevler adı altında katkıda bulunarak siz de para kazanabilirsiniz.

Görev nedir?

Verilen anahtar kelimeyi, google arama motorunda aratarak, ilgili siteyi bulmak ve linke tıklamak. Site içerisinde gezinerek zaman geçirmektir.

Genel Kurallar

* Üyelik talebiniz 24 saat içerisinde onaylanır.
* Site yatırımsızdır. Adımızı kullanarak sizden para vs taleplerde bulunan olursa itibar etmeyiniz ve bize bildiriniz.
* Her gün siteye girme zorunluğu, her görevi yapma zorunluğu yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz görevleri yapmakta serbestsiniz.
* Her ip ve cihaz için tek üyelik oluşturabilirsiniz. 30 gün süre içerisinde aynı ipden farklı hesaplara 3 kez giriş yapılması durumunda hesaplarınız kalıcı olarak silinir.
* Ödeme alt limiti 20TRY olup ödeme yöntemleri Havale/EFT - Papara - BTC, ETH, XRP, TRX, LTC ve hediye çekidir.
* 24 Saatlik dilim içerisinde görev adetleri 5-10 arasında değişir.
* Referans kazancı yoktur. Belirli dönemlerde referans yarışması düzenlenir, bu yarışmalarda dereceye girmeniz durumunda bir kereye mahsus ödül alırsınız.
* Görevlerde verilen siteler hiçbir zaman +18 içerik, link kısaltma reklamı, spam içermez.

Üyelik Tipleri ve Kazançları

Gümüş Üye (0-500 görev) Görev başı kazanç : 10 kuruş

Altın Üye (500-2000 görev) Görev başı kazanç : 20 kuruş

Platinum Üye (2000 üstü görev) Görev başı kazanç : 40 kuruş
http://bitcofarm.com/home?r=erden57

oyun değil bitcoin yatırım sitesidir. Yatırımsız reklamlara tıklayarak da kazanabilirsiniz. Günlük ortalama 100 reklam çıkıyor. Yatırım için tavuk alıyorsunuz. Her gün bir yumurta veriyorlar. 30 gün sonunda aldığınız tavuğa göre %25-30-35-40 kazanıyorsunuz. Sorularınız olursa yardımcı olurum. Sitede payment proofs bölümünde para çekme talimatlarımı görebilirsiniz. Ayrıca kullanmayacak bile olsanız referans yarışmasında bana destek olmanız için kayıt olmanızı rica ederim. Saygılarımla
NEDEN DOLLARCLİX?

ÜCRETSİZDİR----

SINIRSIZ ÜYE KAZANCI MEVCUTTUR----

20 FARKLI KAZANÇ YOLU VARDIR----

MİNİMUM ÖDEME TUTARI 1$ DIR----

ÖDEME KANITLARI MEVCUTTUR----
ÖDEME KANITLARI

TIKLA ÜYE OL
konu kapanabilir
Günlük kombinlerin paylaşıldığı, modaya dair bilgiler yer alan ve stil danışmanlığı hizmeti veren yeni bir blog

www.gributik.com
bütün aksamları çalışır durumdadır
hasar kaydı yoktur
ekspertiz raporu vardır
sol arka kapı yüzü değişmiştir
vizesi yeni yapılmıştır
194000 dedir
28000tl son fiyattır
görmek isteyenler için araç istanbuldadır ancak plaka istanbul plaka değildir
araştırdım ama bi şey bulamadım üyeliğimi iptal etmek istiyorum mümkün mü acaba admin??
Sitemdeki uygulama sayesinde ek gelir elde edebilir ya da indirimli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

www.birtemmuz.com/tm adresindeki formu doldurmanız durumunda ürünleri %20 indirimli kazanma fırsatı yakalarsınız.

Ne kayıt anında ne de sonrasında hiçbir ad altında ücret talep edilmez.

Network marketing değildir. Üye getirme vs. gibi durumlar yoktur.

Kısacası formu doldurmak dışında hiç bir şart aranmaz.
tüm katılımcılara teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 226
İkinci El Bölümü Mesajları: 173
Konularının görüntülenme sayısı: 49.290 (Bu ay: 103)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.