A

Er
08 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhaba Elimde mikrofonlu 3adet 2 tip kulaklık var 2si samsung E250ve benzeri o dönemin telefonları için yassı 1 cm lik olanlar için.Diğeri ise kalın ve siyah uçlu olan (sanırım şu kapaklı olan modeller için).Bu kulaklıklardan birisini isteyen olursa iletişime geçsin kargo alıcı ödemeli olmak şartıyla ücretsiz vereceğim atmaya kıyamıyorum kullanılmamış kulaklığı ama işime de yaramıyor elimde kaldı öyle. :)
Arkadaşlar herkese selamlar... :) Bu Çarşamba pegasus ile İzmir'e yolculuk var ancak benim bir saksafonum var.Ancak bunu el bagajı olarak taşımam gerekiyor çünkü 3.5 milyarlık aleti bagaja veremem ayrıca yanımda 2 arkadaşım var onların el bagajı yok sınır 28-50-40 ama benim saksafonum 20-50-84 uçakların baş üstü dolabı emin değilim ama 120 cm çünkü 3 yolcuya göre bizim sıranın üsütnü sadece benim saksafonumu koyarım ama uçağa götürmeme izin verirler mi ?chek-in de ya da güvenlikte sorun olur mu lütfen cevaplayın...... :P
arkadaşlar bende wii vardı yurt dışından almıştım benim babam Libyada çalışıodu bende aleti oraya götürdüm sonra karışıklık oldu (bileniniz vardır)ve geri getiremedim evin sağlam olduğundan bile şüpheliyim
babam bana alırım yeni wii dio ama soruyoda wii mi istesin ps3 mü die bende wii diorum ama ps3 istiorum wii dememin sebebi belki ps3 desem niye madem o daha güzel wii aldırmıştın demesi babamı nasıl ikna edyim ps3 alması için şey desem nasıl olur "baba ben wii istediğim zamnlarda ps3 move yoktu şimdi moveda çıktı canavar gibi oldu filan mı desem ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.824 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.