Şimdi Ara

Uçak El Bagajı Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese selamlar... :) Bu Çarşamba pegasus ile İzmir'e yolculuk var ancak benim bir saksafonum var.Ancak bunu el bagajı olarak taşımam gerekiyor çünkü 3.5 milyarlık aleti bagaja veremem ayrıca yanımda 2 arkadaşım var onların el bagajı yok sınır 28-50-40 ama benim saksafonum 20-50-84 uçakların baş üstü dolabı emin değilim ama 120 cm çünkü 3 yolcuya göre bizim sıranın üsütnü sadece benim saksafonumu koyarım ama uçağa götürmeme izin verirler mi ?chek-in de ya da güvenlikte sorun olur mu lütfen cevaplayın...... :P

• Dostum THY olsa extra seat alabilirsin ama pegasus bilmiyorum bi sor istersen
  • hocam sen kimseye bişey sorma havalimanında felan sakın görevlilerede sorma al yanına gir uçağa sorarsan yok bagaja vereceksiniz felan diyebilirler ben amerikan gelirken koca valizi uçağa sokan gördüm ya
  • Saolun :) sorunsuz bir şekilde getirdim chek-inde bişey söylemediler pegasusun baş üstü dolapları de gayet büyük... :) bundan 2 tane bile alırmış :) ekstra koltuk olayı pegasus ta da varrmış araştırırken rastlamıştım ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.