B

Er
01 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
elimde samsung marka 500 gb bir hdd var.Arabamda film izlememi sağlayan bir sistem mevcut.Flash diskteki her türlü filmi izliyorum ama harici diski taktığımda sistem harici diski görmüyor.Harici diski flash bellek gibi gösterebilecek bir yazılım veya yöntem mevcutmudur.
Sistem 2010 Mazda 6'nın üzerinde takılı.
İyi çalışmalar.
s.a. Arkadarşlar TP-link wa601g acces point in wirelesten yayın alıp RJ-45 konnektörden verme özelliği varmıdır. Bu gün bridge özelliğini kulandım bi türlü olmadıda. kolay gelsin
s.a. Arkadarşlar TP-link wa601g acces point in wirelesten yayın alıp RJ-45 konnektörden verme özelliği varmıdır. Bu gün bridge özelliğini kulandım bi türlü olmadıda. kolay gelsin
slm. Elimde TL-wa601g acces point var. ayar yapmak için arayüze erişmek istedim. RJ-45 konnektörle bilg. bağladım. Bilg. ağ adresi alıyor diyor. Belli bi süre ip alma işemi sürüyor sonra ünlem işareti çıkıyor network simgesinin üzerine yani ip alamıyor. standart ip si 192.168.1.1 bi kaç kere resetledim. Sonra forumu okudum. forumda reset için bi yöntem daha gösterilmiş onuda yaptım. Fakat hala arayüze erişemiyorum. İşin garip tarafı bi kere bağlanıp açmıştım başka bi bilgisayarda. bi bilgisayara ilk defa bağlanıyorsa bi kere açılıyor. fişi çekip taktınmı bi daha olmuyor. Bu yüzden tcp-ip yi felan kaldırdım bi daha yükledim. Fakat olmadı. Bilgisi olan varsa bi yardım eli. Kolay gelsin...
Merhaba arkadaşlar. Müşterilerime tavsiye edebileceğim 2+1, 4+1, mas üstü hoparlör fiyatları bakıyorum. Fiyat ve performans bakımından ürnleri analiz ediyorum. Tavsiye edebileceğiniz ürünler varmı ? Teşekkürler iyi çalışmalar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.587 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.