B

Çavuş
12 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar, yeni satin aldigim mini hd uydu alicisinda hdmi nin ses devresi calismadi buyuk LCD tv den ses alamadim.AV cikisina( portatif televizyonlu dvd calarin) 1 st 3 rca AV kablosunu bagladim calisti,
tv den ses alabildim cihaza ait olan kabloyu kullanmamak icin yeni AV kablosu aldim ama ayni yere taktigim halde calismadi bendeki calisan AV kablosunda video ucu(sari) stero ucunun 1. on gobegine bagli,2.gobek kirmizi 3. gobek beyaz yeni satin aldigim AV kablosunda ise stero ucunun 1. gobegi beyaz 2. kirmizi,3. gobek sari, 4. en arka ise sasi, benim merak ettigim bunun standardı nedir yenialdigim urun uretim hatalimi yoksa bazi urunler icin farkli uclarami baglanti yapiliyor urun isime yaramayacagi icin iade etmek istiyorum ustalarimin fikrini almak istedim simdiden tesekkurler.
Merhaba arkadaşlar, balkonda kullanmak için hemde yedek bilgisayar monitörü yapmak için bir led LCD tv satin almak istiyorum bu hafta sonu teknosada seg 22'' fhd hd uydu alicili 1 hdmi 1usb cikisli,usb kayit ozelligi olan tv 399TL vatan bilgisayardada 22'' sunny fhd uydu alici yok 372TL sizce hangisini tercih etmeliyim?
Merhaba arkadaşlar,lezzet pesinde kosanlar oldukça ona yönelik pişirme urunleri piyasada hergun artıyor bazilari bunu benim gibi hastalik düzeyine vardiriyor onuda suradan anlayin evde ve yazlıkta toplam 8 tane komurlu mangal 4 adet elektrikli firin ,bir adet terasta sabit ateş tuglali firin, 1 elektrikli 1 tüplü 2 adet sac, 2si sulu 4adet elektrikli ızgara 1 tanesi waffle 3 adet tost makinası 2 adet fritöz sahibiyim ama hala bahçede ateş yakarak tenekede yaptigim teneke tavuğun tadini elektrikli aletlerde bulamadım,demekki aramaya devam edeceğim,hep bahçede yapmaya imkan yok ve herkesin de bahçesi yok , bu yüzden piyasada cesitli markalarin buharda,pisirme,ızgara,kizartma ozeliklerini tek alette toplayan cok amacli pişiricileri var bunlar için konunun uzmani arkadaşlardan ve satin alip kullananlardan aldigimiz önerileri burada toplarsak ( tabii yöneticilerin oluru ile) ilgi duyanlara yardimci olmuş olacagiz.
yeni aldığım q8300 işlemcili vista home basic yüklü masa üstü bilgisayarımda easycap usb capture kartı üzerinden composit giriş ile uydu izliyordum,bilgisayarın yerini değiştirmek içinsöküp tekrar taktığımda tv görüntüsü sanki ntsc yada başka formattaymış gibi yeşil ve mor renkli oldu ve sadece insan silüetleri belli oluyor sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmaya çalıştım bilgisayarı kilitledi geriyükleme ile tekrar çalıştırdım ama görüntü değişmiyor,usb capture cihazını xp yüklü olan laptopta normal çalıştırabiliyorum ( cihazda ve bağlantılarda problem olsa oradada çalışmaması lazım) acaba vistada bir hasarmı oluşturdu yada benim denemediğim başka bir çözüm varmı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 61
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.228 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.