Şimdi Ara

Çözülemeyen FPS sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-CAFE96FA5 (3 mesaj) Knoxville (3 mesaj) Redath (1 mesaj) smookeus (1 mesaj) ChaosBreed (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    812 Mesaj

Ekran kartın AMD varsaydım.

AMD'den kaynaklandığı düşünüyorsan izlemeni tavsiye ederim.Belki faydası olur.

Lİnk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 18 Ekim 2018; 17:59:7 >
    |
    |
    CyClopSx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Ben de uzun süredir bu düşük FPS değerlerinden mustaribim baya bir araştırdım en sonunda Blizzard forumlarında bir çözüme denk geldim. Geçmiş Nvidia sürücülerinden 391.01 kurulduğunda sorunun düzeldiğinden bahsetmiş birkaç kişi, bende de işe yaradı bu yöntem. Nvidia buradan bu sürücüye ulaşıp deneyebilirsiniz. Umarım yardımcı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redath -- 29 Ekim 2018; 2:55:22 >
  • Teğmen
    247 Mesaj
    sabit 60 fps yi 1050 oynatamaz. şehirlere v.s girdiğinde 30 un bile altına iner. imkansız yani. low ayar yapmadıysa.

bende ryzen 5 1600 16gb ram asus gtx 1060 3gb var. kalabalığın olmadığı her yerde 60 fps (vsync açık bende)
    kalabalık şehirlerde 45 50 55 tamamen değişiyor. hatta boralus da hep 45 50 arası 60 imksansız.
    ayarlar 7, tamamen önerilen kenar yumuşatma yok.

bu arada benden sana tüyo eğer ram in tek slot 16 yada 8 ise performansın inan berbat ryzen da
    bende öyleydi aynı ram den bir tane daha alıp dual yapınca inanammadım acaip fark ediyor sistem.

ama ben yinede diyorum bu halde bile bende üstteki gibi 1070 1080 gibi kartlar olmadığı intel 8600 + işlemcilerde gördüm ben böyle cam gibi oynayanları.

son olarak ise 8.1 patch inde sonunda blizzard Çoklu çekirdek desteği getiriyor oyuna yani multi thread denen şeyden artık faydanalabileceğiz tek şart dx12 kullanmak gerekicek.
    ben ancak o zaman ekran kartının daha çok güç kullanacağını düşünüyorum. çünkü işlemci tek çekirdek kullanıyor şaka gibi %17 oyundayken kullanım oranı.

haber burada

https://www.wowhead.com/news=287727/new-multithread-optimizations-coming-in-patch-8-1-tides-of-vengeance
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,202
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.