Şimdi Ara

Prof Revolution DVB-S2 USB 7500 Hakkında herşey Tüm Paylaşımlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
8.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _SiN_

Ya bende bu kartım 7501 olanından yani PCI olanından almayı dusunuyorum ama bu shipping free olayı falan nedir bulamadım artık yok mu ?

bide siparis verirken hangi Region'ı sectınız ... Africa ,East Europe , Russia diye bi tane var en uygunu o mu acaba ?

Hocam kartın satışıyla ilgili bilgiler aşağıdaki adreste paylaşılıyor, ve şu anda ücretsiz kargo kampanyası yok sanırım ve haserdarın belirttiği gibi 10 dolar kargo ücreti var.

http://forum.donanimhaber.com/m_36652337/mpage_7//tm.htm#40400785

• Prof Revolution DVB-S2 USB 7500 kartını satmak isteyen benimle irtibata geçsin, sıfır aldığı fiyattan alırım. ihtiyaç war.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tupac Şakur

quote:

Orijinalden alıntı: toughguy

Arkadaşlar ben bu zımbırtının kumandasını bi türlü çalıştıramadım. Dvbdream ve Dvbviewer kullanıyorum her ikisinde de beceremedim.Sizler kullanabiliyor musunuz?
    Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Hocam, daha önce başka bir sorun için dvbviewer sitesinde dolaşırken buna denk gelmiştim , ben kumandayı hiç denemedim ama umarım bu çözüm senin işine yarar. Ayrıca yanılmıyorsam turkeyforum'da dvbdream için native kumanda seçeneğinin kullanılması gerektiğini okumuştum.

quote:

http://www.prof-tuners.com/download/soft_prof/dvbviewer/ProfRemote.dll
    Version 1.0.0

Installation:
    Copy the file to the directory ProfRemote.dll Plugins

Connection:
    "Settings", "Options ...","Input","Inputplugins","Prof Remote"

Education:
    "Settings", "Options ...","Input ","Learn"
    The latest beta viewer on training buggy and under certain circumstances fall. Look carefully.

Arkadaşım sağolasın.Denedim ama yine olmadı.Herhalde bu kumanda süs olarak gönderilmiş bi işe yaramıyor.

• izmirde usbli versitonu olan kartı satmak istiyen varsa benle irtibata geçebilir
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben bu zımbırtının kumandasını bi türlü çalıştıramadım. Dvbdream ve Dvbviewer kullanıyorum her ikisinde de beceremedim.Sizler kullanabiliyor musunuz?

Hocam, daha önce başka bir sorun için dvbviewer sitesinde dolaşırken buna denk gelmiştim , ben kumandayı hiç denemedim ama umarım bu çözüm senin işine yarar. Ayrıca yanılmıyorsam turkeyforum'da dvbdream için native kumanda seçeneğinin kullanılması gerektiğini okumuştum.

quote:

Version 1.0.0

Installation:

Connection:

Education:
    The latest beta viewer on training buggy and under certain circumstances fall. Look carefully.

Arkadaşım sağolasın.Denedim ama yine olmadı.Herhalde bu kumanda süs olarak gönderilmiş bi işe yaramıyor.

Hocam ben de geçen gün takıp kumandayı da deneyeyim dedim ama çalıştıramadım.

Dvb Viewer'da dosyayı tanımlayıp Learn'e bastığımda program kapandı. Dvb dream'de Native seçmeme rağmen beceremedim. Sanki kumanda işlemiyor.

Bir şeyleri eksik yapıyoruz ama nedir acaba :)

Bu arada ben Vista 64bit kullanıyorum. Çözüm bulup da paylaşan olursa şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tupac Şakur -- 14 Haziran 2010; 17:22:41 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Version 1.0.0

Installation:

Connection:

Education:

Dvb Viewer'da dosyayı tanımlayıp Learn'e bastığımda program kapandı. Dvb dream'de Native seçmeme rağmen beceremedim. Sanki kumanda işlemiyor.

Bu arada ben Vista 64bit kullanıyorum. Çözüm bulup da paylaşan olursa şimdiden teşekkür ederim.

Hocam haklısın "learn" a bastığım zaman program kapanıyor.Bi tuş için 20 kere programı açıp kapamak zorunda kaldım. Ses + - Kanal + - , Mute , Fav , Record tuşlarını 2 saatte anca tanıtabildim. Pm den mail adresini at kayıtlı dosyayı sana göndereyim.Boşu boşuna uğraşma. Tam bir işkence.

• Arkadaşlar ekran kartım MSI RX2600XT(256MB tı sanırım) bu zamanında exa nın 60 Tl ye verdiği kart...Bu kartla sorunsuz bir şekilde bu tv kartından yararlanabilir miymi?Tavsiyeniz nedir ?Kasma donma yaparsa boşuna almayalım 2GB ram var bir de yorumlarınızı bekliyorum USB li model 7500 den almak istiyorum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

Arkadaşlar ekran kartım MSI RX2600XT(256MB tı sanırım) bu zamanında exa nın 60 Tl ye verdiği kart...
    Bu kartla sorunsuz bir şekilde bu tv kartından yararlanabilir miymi?Tavsiyeniz nedir ?Kasma donma yaparsa boşuna
    almayalım 2GB ram var bir de yorumlarınızı bekliyorum USB li model 7500 den almak istiyorum teşekkürler

Bende de aynı ekran kartından var. Sorunsuz izliyorum.
  • peki HD kanalları izlemek için illa ekran kartının da HD özzellikli olması gerekir?
  • Hayır gerekmez,diğer topikte de söylediğim gibi önemli olan işlemci gücüdür bu konuda.

Ekran kartlarının HD destekli olması,video dönüştürme işlemi yaparken,HD film izlerken size önemli oranlarda avantaj sağlar.
  • Hocam cevaplar için çok teşekkürler...Bana uygun fiyatlı sağlam alabileceğim server adreslerini özelden yollayabilir misiniz?Bir de 120 ya da 150 lik hotbird te bakan çanak anten var ona ikili lnb alıp bir kabloyu bilgisayara çekmem gerekiyor değil mi?Lnb çift çıkışlı olmadan olmaz herhalde bir de switch e benzer dağıtıcı diye tabir edilen bir aparat var onu bilmiyorum ben diğer odaya çanak antenden nasıl 2.bir kablo çekebilirim?LNB twin almam mı gerekir?Uygun kalişteli lnb önerilerinizi de bekliyorum fiyatlar konusunda hiçbir bilgim yok hem server hem lnb için
  • Server konularını ben de bilmiyorum,LNB için Sharp önerebilirim.Dağıtım konusundaysa diseq denilen bir aparatla iki çanaktan gelen kabloları bunda birleştirip,tek kabloyla tv kartına getirmelisiniz.İkinci bir oda için dediğiniz gibi LNB çoklayıcılar işinizi görür.Fiyat konusunda ise size yardımcı olamayacağım maalesef.
  • bu şifreli kanalları falan cozmek icin mi gerekli server ... bide digiturk anteni var mesela catıda 2 de canak var bu ucunu baglayabılırmıyım tv kartına

lig tv veya bu tarz sifreli kanallar nasıl izleniyor ?
  • 7301 olanı az önce sipariş verdim hadi hayırlısı bakalım insallah bi aksilik çıkmaz :)
  • aksilik cıkmaz insallah dedik ya illa bişi çıkıcak .. adamlar tüm siparişleri iptal edip herkese geri odeme yaptılar butuk ıhtımalle distrubitor anlasması oldu pofff şansımıza
  • Bu kartı kullanan arkadaşlar; kartın performansından genel olarak memnun musunuz?Isınma, kanal geçiş hızı, hdtv performansı, sinyal gücü, ani devre koruması, CPU kullanımı, tuner kalitesi nasıl?Şuan için nerden temin edebiliriz?
  • Server la izlediğimiz şifreli kanallar için kotadan çok yer mi?
  • ayda en fazla 300 mb falan gider demişlerdi bana ama kullanan birisi yorum yapsa daha doğru olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Version 1.0.0

Installation:

Connection:

Education:

Hocam haklısın "learn" a bastığım zaman program kapanıyor.Bi tuş için 20 kere programı açıp kapamak zorunda kaldım. Ses + - Kanal + - , Mute , Fav , Record tuşlarını 2 saatte anca tanıtabildim. Pm den mail adresini at kayıtlı dosyayı sana göndereyim.Boşu boşuna uğraşma. Tam bir işkence.

Mesajını geç gördüm hocam, teşekkür ederim.

Dvb Dream devices kalsörü altına Prof'un en son engine'ini (sanırım 2.17) atıp kumandayı kolaylıkla tanıttım ve kullanırken sorun yaşamadım ama henüz ProgDvb ve diğer programlarda kullanmadım. Zaten aleti sadece Avrupadan maçlar olduğunda JSC Sports ile kullanmak için takıyorum. Hazırladığın dosyayı bir dosya sitesine atabilirsen daha çok arkadaş faydalanabilir hocam :)

Son olarak server bağlantısından dolayı 2 saatte taş çatlasa 3-5 mb gider. 300 mb olayı herhalde netten maç izlemek için geçerli olan bir şeydir.

• Bendeki kumanda da progDvb de problem yaşayabiliyorum. Kanal değiştirirken ProgDvb kilitleniyor, bir exception hatası atiyor ve kapatamıyorumda.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.