Şimdi Ara

Production Line Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhabalar! Grubumuzla ilk çevirimizi yaptık. İlk çevirimiz olduğu için bu çeviride çevrilmemiş yerler veya yanlışlıklar olabilir. Ancak bu tarz durumlar olmaması için olabildiğince kontrol etmeye çalıştık. Daha fazla zaman kalmadığı için de yayınlamaya karar verdik. Gördüğünüz yanlış yerlerde benimle iletişime geçebilirsiniz. Türkçe yamalara devam edeceğiz!

Ekip
    Emir Karataş
    Eren Deniz
    Yusuf Aslan
    Seyit Erdoğan
    Berke Toprak Noyan
    Baran Şenkul
    Kayra Karacalar

Durum

Bodystyles %100
    Facilities %100
    Marketing %100
    Sales Categories % 100
    Upgrades %100
    Production Tasks %100
    Achievements %100
    Features %100
    Research %100
    Recources %100
    Strings %100
    Tutorial %100

İndirme Linki: İndir

• Emeğinize sağlık. Site, discord vs. var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 10 Temmuz 2019; 16:28:20 >
  • EmRe-92 E kullanıcısına yanıt
    Grubumuzun ismi OyunÇevirmenim. Fazla yeni bir grup olduğumuz için discord vb pek girişemedik. Blog sayfamız mevcut.
  • EmirKaratas57 E kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum yeni projelerinizde başarılar
  • Production Line'ın yapımcısı gönüllü çevirileri oyuna eklediğinden bu başlık aracılığıyla kendisiyle iletişime geçerseniz yamanızı oyuna ekleyeceğini düşünüyorum.

Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar!
  • dufresneee D kullanıcısına yanıt
    Cliff abimize Youtube, Mail, Facebook yoluyla ulaşmaya çalıştım ama hiç takmadı. Bir ara yazarım teşekkürler.
  • Konuyu bir kaç resim, video ve satıldığı sayfa gibi bilgilerle süsleseniz kötü olmaz sanırım. Ellerinize sağlık.
  • Teşekkürler
  • Elinize emeğinize sağlık. Türkçe çevirisine başlayıp da işten güçten ilgilenemediğim için çevirisini bir türlü bitiremediğim oyun. Çevrildiğini görünce mutlu oldum. Bu tarz strateji/simulasyon oyunlarına ben gibi ilgisi olan çoğu kişi sayenizde keyif alarak oynayacak.

Gerçi çoğu teşekkürü çok görüp indir butonuna yapıştırıp gidecek ama olsun. Tekrardan elinize sağlık.
  • en güncel sürümde yama da sıkıntı yok yalnız benim indirğim ilaçlı sürümde tutorial ingilizce dilinde oynmanıyor ama türkçe dilinde tutorial yok.

bir kontrol eder misiniz ?
  • Dosyada virüs buldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikocaali

Dosyada virüs buldu.

İndirmeye devam ettiniz mi, bir sorun çıktı mı? İndirmeyi düşünüyorum durum nedir acaba?

• Feratabi kullanıcısına yanıt

Bir yanıt gelmediği için devam etmedim.

• dosyanın virüstotal linki.virüs yok büyük ihtimal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.