Şimdi Ara

Pro. Ses Kaydedicisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evde amatör olarak rap mzüzik çalışıyorum fakat windows ses kaydedicisi yetmiyor ve süre sınırı var. Süre sınırı olmayan profosyonel, 0 hata bir ses kaydedicisi biliyorsanız paylaşmanızı bekliyorum, iyi akşamlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: !Schhh!

Arkadaşlar evde amatör olarak rap mzüzik çalışıyorum fakat windows ses kaydedicisi yetmiyor ve süre sınırı var. Süre sınırı olmayan profosyonel, 0 hata bir ses kaydedicisi biliyorsanız paylaşmanızı bekliyorum, iyi akşamlar...

profesyonel kayıt yapmak istiyorsan FL Studio, Cubase, Reason gibi programları kullanmalısın ama vardığım kanıya göre daha yolun başındasın bu sebeble Jet Audio adlı medya oynatıcısını indir o senin işini görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROMOE

quote:

Orjinalden alıntı: !Schhh!

Arkadaşlar evde amatör olarak rap mzüzik çalışıyorum fakat windows ses kaydedicisi yetmiyor ve süre sınırı var. Süre sınırı olmayan profosyonel, 0 hata bir ses kaydedicisi biliyorsanız paylaşmanızı bekliyorum, iyi akşamlar...

profesyonel kayıt yapmak istiyorsan FL Studio, Cubase, Reason gibi programları kullanmalısın ama vardığım kanıya göre daha yolun başındasın bu sebeble Jet Audio adlı medya oynatıcısını indir o senin işini görecektir.

önerin için teşekkürler, bu önerdiğin medya oynatıcısı ses kaydı da mı yapıyor?
  • Ben türkçe Audacity kullanıyorum güzel gerçekten bak bi istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Mac 26

Ben türkçe Audacity kullanıyorum güzel gerçekten bak bi istersen

tesekkur ederim arkadasin verdigini indiriyorum suan onu beğenmezsem denicem :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.