Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 6 (2006) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
0
Favori
80.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Master Lig'de oyna oyna bıktım valla. 20küsur'uncu sezon

Edit Player'daki ayarlardan kendi kendime bir takım kurayım dedim. Ama oyuncunun genel ayarlarında (yaş, boy vs.) Master Lig için kullanılan "gelişme" özelliğini nasıl seçsem? En iyisi sonucu hangisi verir acaba?

Bilen bilir, (bilmeyen de baksın ) "standart, late, early" gibi seçenekler var.
  • şutların kaleyi bulması için ne yapmalıyız,özel bir tuş kombinasyonu varmı?
    şutlarımın isabet oranı % 0 henry ile dahi 1 metre mesafeden kaleyi bulamıyorum (fifa ile arasındaki fark bu sanırım maçların normal skorla bitmesi için abartılı goller kaçıyor,isabet oranını oyuncu değil sanki oyun tayin ediyor)
  • Hayır ozel bir tus kombinasyonu yok.Ama dikkat etmen gereken bazı ıncelıkler var ornegin sut cekerken adamın kaleyle karsı karsıya olmalı,defansın omuz koyarak yada baska yollarla seni fazla rahatsız etmemesi lazım,Birde sutu cekecegın tarafı yon tuslarıyla sen belırlıyorsun ve sut barını fazla doldurmamaya dikkat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LBJ_23

quote:

Orjinalden alıntı: aliss

tuş ayarlarını nasıl yapacam başlatta ve bilgisayarımda settings yok

2. yol:

C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6

ordada yoktu internet cafeden aldım

tuş ayarlarını yaptım oyun çok ağırlaştı sebebi ne olabilir

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LBJ_23

quote:

tuş ayarlarını nasıl yapacam başlatta ve bilgisayarımda settings yok

2. yol:

C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6

ordada yoktu internet cafeden aldım

tuş ayarlarını yaptım oyun çok ağırlaştı sebebi ne olabilir

alla alla çok garip..hem program filesta olmaması garip hem de makine yi ağırlaştırması garip

oyunu sil tekrar yükle bence..

• kaliteyi düşük yaptım düzeldi

oyunu ripli yüklemiştim settings ondan yoktu şimdi pesi öğrenmeye çalışıyorum yeni başladım

golleri nasıl kaydedecez camtasiaf fraps ne tavsiye ederseniz
  • Ben fraps kullanıyorum boyutunu da virtualdub la küçültüyorum youtube koymak için vs..
  • Ne olur birisi cevap versin.

Maç başladıktan sonra klavyede escape veya space veya S tuşlarına basınca 20-30 saniye bekletiyor.

Görmek stemediğim bir Replay için escape'e basıyorum ama 20-30 saniye bekletiyor. Replayi seyratsem daha iyi.
  • Süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: calculus

Ne olur birisi cevap versin.

Maç başladıktan sonra klavyede escape veya space veya S tuşlarına basınca 20-30 saniye bekletiyor.

Görmek stemediğim bir Replay için escape'e basıyorum ama 20-30 saniye bekletiyor. Replayi seyratsem daha iyi.

Dostum yardım etmek isterim ama sorununu anlamadım..biraz daha açık anlatırsan yardım etmeye çalışırım 20-30 saniye bekletiyor dediğin takılı mı kalıyor makine??
  • ya arkadaslar bu eski oyuncular nasil gorunuyo bende cikmiyo,,basta hangi ayari yapmak gerekiyor?
  • bu oyunu iki kişi oynayamıyoruz..klavye ve kol çalışıyo ama karşılıklı yapamıyoz...fikri olan varmı..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gael

ya arkadaslar bu eski oyuncular nasil gorunuyo bende cikmiyo,,basta hangi ayari yapmak gerekiyor?

Classic takımları "PES SHOP"TAN açabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

bu oyunu iki kişi oynayamıyoruz..klavye ve kol çalışıyo ama karşılıklı yapamıyoz...fikri olan varmı..?

Hocam kolu taktıktan sonra settings'ten player 2 de gamepad i seçiosun Fakat ne yazık ki kolu çıkarıp taktığın zaman her seferinde tekrar tanıtman gerekiyor aynı şekilde..
  • online kapısmaya basladım 3 divisionun A kategorisindeyim yeni basladım yani 3 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgim var ama lag yuzunden yenildim ama cok garip adamalr var adamın birini 90. dakikada durumu esitliyerek uzatmaya goturdum uzatmada 2 gol attım kufur etmeye basladı ronaldinhoya ayıp cok ayıp
  • Lag olmasa çok zewkli olur..Konami de online oyunun sorunlarının farkındaymış ve sanırım bunun için patch çıkarıcaklar
  • her turlu lag yapiyor ya heralde bide su puan sistemini duzeltseler nerdeyse division atliyacam daha 5 mac yaptim
  • online da fransızlara dikkat edin daha yeni oynarken oyuna girecez ok lemisiz bi baktım bunnar 2 kisiler e tabi biri sagdan kosuyor biri soldan bide gol attılar nası sinirlendim bide alay ediyolar hakem zaten gıcık neyse bi tane attıkl geldi uzatmlar giulyle topu kapmısım bir orta a oda ne eto gol attı haha mac bitince adamları goremedim lobide falan kacmıslar
    ama berabere kaldıgım 2 amcta yenilgi yazdı bana alla alla
  • pes 6 güzel bir oyun benden söylemesiilk oynadığımda barcelonayı alıodum.karşıma da team a team b falan var onlardan alıyodum..farkla yeniyodum
  • YA ARKADAŞLAR BEN YENİYİM YA BU OYUNU ONLINE OYNAMAK İÇİN ORJİNAL OYUN ALMADAN KENDİMİZ SERİAL OLUŞTURAMIYORMUYUZ?????????
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.