Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 6 (2006) [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
0
Favori
80.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar turkiye ligi nerde burda ben goremiyorum,,3-5 tane lig var
    bide kontroller deismiyor
  • 1-0-9 OYNADIM!!

ve 12-7 yenildim.basket maçı gibiydidefansta kalan tek adam da forvetsonuçta top player da 5 dakkada 7 gol attım ama iki katını yedim ayrı konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

ya arkadaslar turkiye ligi nerde burda ben goremiyorum,,3-5 tane lig var
    TR Ligi yok maalesef.
  • Master lige başlıyanlar oldu mu?

Master lige yeni birşey eklenmiş fark edenler oldu mu?

Artık isterseniz futbolcular emekli olmuyor ve yetenekleri değişmiyor(artmıyor ya da azalmıyor)

Sizce hangisi daha güzel olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: The-Journal

Master lige başlıyanlar oldu mu?

Artık isterseniz futbolcular emekli olmuyor ve yetenekleri değişmiyor(artmıyor ya da azalmıyor)

%100 gerçekçilik adına herşeyin en doğal olanından yanayım, yaşlanıp emekli olsunlar, yeni yeni cevherleri keşfedelim geliştirelim..
    zaten master ligde 4-5 sezon bitirmek uzun iş, futbolcular öyle hemen emekli olmuyor ama performans düşüşü oluyor tabi yıllar geçtikçe..
  • Master Lig'de 4. sezondayım. Galatsarayla başladım bir de üstelik yaşlı oyuncuları atıp, en büyüğü 20 yaşında olan oyuncularla kurdum takımı. Çok zevk aldım. Tabi küfür etme, çıldırma seviyelerine çok geldim ama şimdi çok rahatım.

En uyuz olduğum futbolcuya arkadan yaklaştığın zaman senin oyuncudan destek alıp koşması. Bir de şakşuka Tarık gibi ikisini birden yana açmıyor mu? Çok tip duruyor.

Kalenin dibindeyken arkana dönük iken şuta basınca ve yanında da futbolcu filan varsa, bacaklarının arasından vurup gol atıyor çok harika görünüyor.

Bir de herşey çok daha estetik görünüyor. Faul yapınca düşmeler, vuruşlar, kalecinin hareketleri...

Ben oyunu sevdim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: moonshine traffic

Master Lig'de 4. sezondayım. Galatsarayla başladım bir de üstelik yaşlı oyuncuları atıp, en büyüğü 20 yaşında olan oyuncularla kurdum takımı. Çok zevk aldım. Tabi küfür etme, çıldırma seviyelerine çok geldim ama şimdi çok rahatım.

En uyuz olduğum futbolcuya arkadan yaklaştığın zaman senin oyuncudan destek alıp koşması. Bir de şakşuka Tarık gibi ikisini birden yana açmıyor mu? Çok tip duruyor.

Kalenin dibindeyken arkana dönük iken şuta basınca ve yanında da futbolcu filan varsa, bacaklarının arasından vurup gol atıyor çok harika görünüyor.

Bir de herşey çok daha estetik görünüyor. Faul yapınca düşmeler, vuruşlar, kalecinin hareketleri...

Ben oyunu sevdim...

sen bir de benim GALATASARAY tezahüratlarını oyuna yükledinmiydi kimse seni tutamaz

• quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

ya arkadaslar turkiye ligi nerde burda ben goremiyorum,,3-5 tane lig var

oyun yeni çıktı ne ara yapsınlar türkiye ligini.
    tüm programlar-konomi-pes6-settings den button ayarlarını yapabilirsin
    değişmeme gibi bir lüksü yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

Orjinalden alıntı: The-Journal

Master lige başlıyanlar oldu mu?

%100 gerçekçilik adına herşeyin en doğal olanından yanayım, yaşlanıp emekli olsunlar, yeni yeni cevherleri keşfedelim geliştirelim..
    zaten master ligde 4-5 sezon bitirmek uzun iş, futbolcular öyle hemen emekli olmuyor ama performans düşüşü oluyor tabi yıllar geçtikçe..

gerçekçilik acısından master L. mükemmel gercektende bende 08 sezonundayım

• yaşlanıp emekli olmasını nasıl ayarlıyoz
  • quote:

quote:

Master Lig'de 4. sezondayım. Galatsarayla başladım bir de üstelik yaşlı oyuncuları atıp, en büyüğü 20 yaşında olan oyuncularla kurdum takımı. Çok zevk aldım. Tabi küfür etme, çıldırma seviyelerine çok geldim ama şimdi çok rahatım.

Ben oyunu sevdim...

sen bir de benim GALATASARAY tezahüratlarını oyuna yükledinmiydi kimse seni tutamaz

Ek paket yüklemiyorum PES'e. Mutlaka bir yerinden arıza çıkartıyor. Uğraşamam valla.

Zaten hoparlör yok bende, kulaklık var. Oynarken de takmıyorum

• oyundan anlayan birisi nasıl şut cekilecegi hakkında bilgi versin lütfen..

elin bebeleri beni yeniyor
  • quote:

quote:

quote:

Ben oyunu sevdim...

Ek paket yüklemiyorum PES'e. Mutlaka bir yerinden arıza çıkartıyor. Uğraşamam valla.

Zaten hoparlör yok bende, kulaklık var. Oynarken de takmıyorum

sessiz sedasız maç mı yapılır yaw, oyun dediğin hem göze hem de kulağa hitap eder

• önce soruldumu bilmiyorum da yaw gamepad le iki kişi karşılıklı oynanmıyor. settings den yaptım yine olmadı gamepad le takımı yönetebiliyorum ama karşılıklı olmuyor bi yardım ederseniz sevinirim

önceki sayfalarda varsa kusra bakmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ondeire

önce soruldumu bilmiyorum da yaw gamepad le iki kişi karşılıklı oynanmıyor. settings den yaptım yine olmadı gamepad le takımı yönetebiliyorum ama karşılıklı olmuyor bi yardım ederseniz sevinirim

önceki sayfalarda varsa kusra bakmayın

Daha önceki sayfalarda sorunun çözümü var.
  • valla oyun mükemmel özellikle kaleciyle karşı karşıyayken ayağının dışıyla vurması mükemmel zaten pes fifaya bin basıyor ortam güzel bi de tr ligi geldiğinde şenlik var
  • Arkadaşlar eğer master lig oynuyorsanız şayet, size tavsiyem, mutlaka ama mutlaka David Villa'yı alın. Valla çok bitirici bir oyuncu. Adriano'dan bile daha iyi Ben BJK'ye de Inter'e de aldım. Çok nadir kaçırıyor gerçekten.
  • Yaw ben oyuna alıştıkça oyun sapıtmaya başladı,beni durdurabilmek için acayip acayip şeyler yapıyo,daha oncede soolediğim gibi kendini bu kadar kayıran bi oyunun yapay zekasında sorun olmalı,bi sure sonra oyun oynanmaz hale gelio.Örnek olarak ii adamlarla bile "baskı olmadan" ne dogru duzgun pas atılıo ne de şut çekilio,her maç başladıgında oyunu kazanıp kazanamayacagınızı hissediyorsunuz,çünkü hemen başta bile kendini kayırıp kayırmayacagı belli oluyo.Size kesinlikle üst üste fazla maç kazandırmamaya çalışıyo.Mesela adam çalım atarak orta sahadan gelmeye çalışıo,ayagına kayıyorum ve de bunu 2-3 oyuncuyla birden düzgün ve kaçırmadan yapıyorum adam sendeliyo, bi daha sendeliyo,ama bırakın yere dusmeyi hızından hiçbirşey kaybetmeden kaleciye kadar gidio,ancak faul yaparsanız duruyo o zamanda garanti kart goruyorsunuz.Fifaya cok bok attım ama o bile bunu abartmıyordu,gelen gideni aratıyormuş demekki.Ben sıkıldım bu oyundan biraz da 07 yi deneneyeyim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 20 Kasım 2006; 14:45:36 >

• Arkadaşlar benim sorunum maça başlamadan önce 2 3 tane yedek oyuncumu direk ilk 11 e kendi ekliyor. otomatik oyuncu değiştirme kapalı olmasına rağmen yedekteki oyunculara i bakıyorum ilk 11 e girmiş. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  • ya arkadaslar ben niye duzgun sert sut cekemiyorum,,sut tusuna bastiim zaman adam ya bombeli atiyo yada yavas atiyo,,bunun bi nedeni varmi?duzgun sert tabiri caizse 90na nasil takarim bu toplari
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.