Şimdi Ara

Private Serverlar Böyle (3 Video) Oyundan Böyle Zevk Alınır. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yabancı server isteyen p.m atsın türk de var yabancıda dual +7 md ve +6 fp setl ile başlanıyor roguede warriorda +7 glave veriyor

buda emek isteyen bir server
  • Konu Güncel.
  • çok pw gördüm pw lerde rastladıgım klasik şeylerden size bahsetmek istiyorum ;

1. her pw de gm tanıdıgı yada oyunun kurucusunu tanıyan hala oqlu dede oglu amca oglu vb. 1 kaç player wardır ve bunlar kendilerini ilk başlarda belli etmezler daha soraları bi bakmışşınızki bunlar item kralı olmuş bunlardaki itemler kmsede yok felan herkezi keserler..

2. eger iyi bi combo cuysan oynadıgn karakterin hakkını veriyosan o pw de seni kıskanan bi kaç kişiden şikayet geldiyse gmde birazcık gıcıksa direk banlanırsın muhattap bile olmazlar..

3. her pw de olmasada bi takım pw lerde parayla item satışı yada sc ( exp buf vb) satışı gibi saçmalıklar awrdır ( parasıyla oynasak usko oynardık dimi ama )..

4. pw lerin her zaman kapanma ihtimali yada sürekli res gelme gibi saçmalıkları olabilir ( hepsi için geçerli ddeil ) gece gündüz uqraşırsın herkezden saglam olayım diye bi bakmışın serwer kapanmış ..

5. eger pw saglam bişeyse ve 1-2 yılını verdiysen ki bu tür serwerler mevcut ilerde seni çılgına çewirecek bi ton şey olacak ve adminler sizden alacaklarını aldıkları için zerre kadar yardımda bulunmıcaklar..

6. ben hilenin olmadıgı pw görmedim şahsen en kötü np bug yaparlardı serwer açılırdı bi bakmışın o baba gibi hilesiz gözüken item basmanın zor oldugu serwerde 8 shardlar 50-60 k np li çarlar oda olmadı adam tanıdıgı birinin np sini centaur da kendine aktarıo :)
    bunları göze alan buyursun başlasın..

• quote:

Orijinalden alıntı: elweda

çok pw gördüm pw lerde rastladıgım klasik şeylerden size bahsetmek istiyorum ;

1. her pw de gm tanıdıgı yada oyunun kurucusunu tanıyan hala oqlu dede oglu amca oglu vb. 1 kaç player wardır ve bunlar kendilerini ilk başlarda belli etmezler daha soraları bi bakmışşınızki bunlar item kralı olmuş bunlardaki itemler kmsede yok felan herkezi keserler..

2. eger iyi bi combo cuysan oynadıgn karakterin hakkını veriyosan o pw de seni kıskanan bi kaç kişiden şikayet geldiyse gmde birazcık gıcıksa direk banlanırsın muhattap bile olmazlar..

3. her pw de olmasada bi takım pw lerde parayla item satışı yada sc ( exp buf vb) satışı gibi saçmalıklar awrdır ( parasıyla oynasak usko oynardık dimi ama )..

4. pw lerin her zaman kapanma ihtimali yada sürekli res gelme gibi saçmalıkları olabilir ( hepsi için geçerli ddeil ) gece gündüz uqraşırsın herkezden saglam olayım diye bi bakmışın serwer kapanmış ..

5. eger pw saglam bişeyse ve 1-2 yılını verdiysen ki bu tür serwerler mevcut ilerde seni çılgına çewirecek bi ton şey olacak ve adminler sizden alacaklarını aldıkları için zerre kadar yardımda bulunmıcaklar..

6. ben hilenin olmadıgı pw görmedim şahsen en kötü np bug yaparlardı serwer açılırdı bi bakmışın o baba gibi hilesiz gözüken item basmanın zor oldugu serwerde 8 shardlar 50-60 k np li çarlar oda olmadı adam tanıdıgı birinin np sini centaur da kendine aktarıo :)

Dediklerine harfiyen katılıyorum belliki baya private serverlarda vakit geçirmişsin.Benimde şikayet ettiğin konular.Fakat son madde hilesiz server yok demişsin.Yaklaşık 1 yıldır Soacs diye güvenlik sistemi çıktı bu sistemin sahtesinde yani bedava olanında sadece wall hack açılıyor.Orjinal olanı 30-40 tl ye satılıyor hiçbir hile açılmıyor.Daha orjinal Soacsda hile açan görülmedi bütün hileler dahil.Oyunda gm olmasına bile gerek kalmıyor.Npcden np almayı da kaldırıyorlar npt nin de önüne geçiliyor.Ben zor serverları tavsiye etmiyorum başınıza gelenler sizin yüzünüzdendir.Kolay serverlarda oynarsan server kapansa bile ko-cuce den hemen server bulup tekrar girebiliyosun.ko-cucede 700 kişi online oluyor yani her 5 saniyede bir yeni server reklamı açıılyor.

Yani sonuç olarak sadece zor serverlarda oynayanlar şikayetçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexser -- 15 Ocak 2010; 22:46:20 >

• bazı pw serverlar harbiden inanılmaz guzel oluo . Kaliteli oyunculardan oluşuyo cz'de olmaktan çok zevk alıyorum.Ko'daki gibi sürekli online olma derdinde pek olmuyo. Yazın baya oynamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexser

quote:

Orijinalden alıntı: elweda

çok pw gördüm pw lerde rastladıgım klasik şeylerden size bahsetmek istiyorum ;

Dediklerine harfiyen katılıyorum belliki baya private serverlarda vakit geçirmişsin.Benimde şikayet ettiğin konular.Fakat son madde hilesiz server yok demişsin.Yaklaşık 1 yıldır Soacs diye güvenlik sistemi çıktı bu sistemin sahtesinde yani bedava olanında sadece wall hack açılıyor.Orjinal olanı 30-40 tl ye satılıyor hiçbir hile açılmıyor.Daha orjinal Soacsda hile açan görülmedi bütün hileler dahil.Oyunda gm olmasına bile gerek kalmıyor.Npcden np almayı da kaldırıyorlar npt nin de önüne geçiliyor.Ben zor serverları tavsiye etmiyorum başınıza gelenler sizin yüzünüzdendir.Kolay serverlarda oynarsan server kapansa bile ko-cuce den hemen server bulup tekrar girebiliyosun.ko-cucede 700 kişi online oluyor yani her 5 saniyede bir yeni server reklamı açıılyor.

Yani sonuç olarak sadece zor serverlarda oynayanlar şikayetçi.

çok vakit geçirmekten ziyade acaba bu pw lerde ne buluyolar diye takıldıgım zamanlar gördüm bütün bunları kolay pw lerde oynamalarını tavsiye ediyosun ama kolaylarda bi o kadar saçma oluyor 80/1 exp 15 dk da 80 oluosun reloqta skiller açılıyor maradondaki bütün yaratıklardan her job a göre +5 yada +4 herneyse itemler düşüo bu seferde cz de kapıştıgın zaman çok deil yarım saat sora bıkkınlık verio tam adamı kesicen bi bakmışın cs 10 takmış tam masteri yakıosun bi bakmışın ds 10 takmış townuna dogru kaçıo yani en çok yarım saat pk attıktan sora zerre kadar zewk alamamaya başlıyosun herkez eşit herşey eşit priestleri zaten kesmek imkansız bu tür saçmalıklarla uqraşıcanıza gidin usko oynayın daha iyi.

• Şimdi anlaşıldı private serverlarda oynamadığın işte.Kulaktan dolma bilgilerle bu kadar olur.Mage serverlarında novalar 3k vuruyor kaç kaçabiliyosan.Asaslar master 20 + kritik bastıktan sonra spike+thusrt mage yerde.Kaç kaçabiliyosan bi halt bilmediğin anlaşıldı.
  • Konu private server değil konu burdaki videolar konuyu bulandırmayalım.
  • vala ben pwp oynuyordum 2 yıldır suan usko dönüyorum.2 gün sonra kapnıuyorlar.
    server 1.cileri gm arkları felan oluyor.
    suan usko takılıyorum bakalım ne olcak. :)
  • Private Server' larda Hile yok ama ' Adam kayırma ' var Malesef Server Sahipleri kendilerine farklı character açıp iyi item dizip Diğer oynayan oyuncuları Kum torbası gibi kullanıyorlar,Yada Arkadaşlarına Güzel İtem veriyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Private Server' larda Hile yok ama ' Adam kayırma ' var Malesef Server Sahipleri kendilerine farklı character açıp iyi item dizip Diğer oynayan oyuncuları Kum torbası gibi kullanıyorlar,Yada Arkadaşlarına Güzel İtem veriyorlar..

Ben zor serverlarda oynamadığım için sorun teşkil etmiyor.Herkesde aynı item aynı level.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexser

Şimdi anlaşıldı private serverlarda oynamadığın işte.Kulaktan dolma bilgilerle bu kadar olur.Mage serverlarında novalar 3k vuruyor kaç kaçabiliyosan.Asaslar master 20 + kritik bastıktan sonra spike+thusrt mage yerde.Kaç kaçabiliyosan bi halt bilmediğin anlaşıldı.

k sen agasın senin dedigin gibi olsun git oyna (((pirivitinde)))
  • öok güzeldi ya eskiden herşey
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.