Şimdi Ara

Private Server nasıl açılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki böyle konularda hiçbir bilgim yok. Private server açmak çok zor birşey midir? Değilse nasıl açabiliriz? Bunları öğrenmek istiyorum.
    Niye istiyosun? derseniz de sadece diğer ırkları ve classları denemek için diye geçiştiririm
    Var mıdır bilgisi olan ve o bilgiyi esirgemeyecek olan?

• Hiç bilgin yoksa bence açmaya bile çalışma hevesini kırmak gibi olmasın ama.Birkere serverin çok güçlü olması lazım ve internet hızının çok hızlı olması lazım 2. yazılımdan anlaman lazım private clientlerinde dolu bug olur yazılım hakkında bilgin yoksa bunları düzeltemezsin düzeltmezsende kimse serverda kalmaz.Ama private server açmak kolay hazır private clientler oluyor onları kuruyorsun bilgisayara baya ayar yapıyorsun ama 40-50 kişiden sonra lag olmaya başlar 1024 te falan.
  • Yok ben zaten kendim için istiyorum öyle 40-50 kişi girmicek yani.
    Anlatabilir misin nasıl açabileceğimi?
  • Bir arkadaşım açmayı becerdi serverı. Fakat ben giremiyorum. Hamachi kullanıyoruz. Servera bağlanıyor ama seçtiğim realm'a girmiyor tekrar realm seçme ekranına dönüyor. Fakat arkadaşım girebiliyor servera. Birisi yardım ediverse süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maleficus -- 24 Haziran 2007; 17:20:23 >
  • Yok mu anlayan bu işlerden?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.