Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.999
Cevap
116
Favori
607.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

2-3 yıl önce televizyonda bir bölümüne denk geldim onun dışında hiç izlemedim. Hiç spoiler da yemedim bu dizi hakkinda. Konusunu biliyorum ama başlamayı düşünmemiştim şimdiye kadar. Konuşulduğu kadar iyi mi sizce? Başlamaya değer mi yani? Bunu buraya sormak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yine de fikir almak istiyorum.

Ben de yeni izledim,gayet iyi bir dizi.Eğer vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.Yok dünyanın en iyi dizisi yok izlemeden ölme tarzı fanboy yorumu yapmayacağım.Bir kaç bölümünü izle zaten muhtemelen hoşuna gider
  • quote:

2-3 yıl önce televizyonda bir bölümüne denk geldim onun dışında hiç izlemedim. Hiç spoiler da yemedim bu dizi hakkinda. Konusunu biliyorum ama başlamayı düşünmemiştim şimdiye kadar. Konuşulduğu kadar iyi mi sizce? Başlamaya değer mi yani? Bunu buraya sormak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yine de fikir almak istiyorum.

4. sezon hariç güzeldir..son sezon sıkılırsın bence. ama basla derim ilk 3 sezon çok sürükleyici

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prison break yazarlari twitter hesabindan ekteki foto paylsildi. Kimine gore spoiler deniyoe. En altlarda Mahone denmesi supriz mi var dedirtmiyor degil.
    Yoksa Mahone mu var??? Hadi insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 15 Temmuz 2016; 18:32:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu final break deki We are free now demesini hiç unutamıyorum ne ağladım orada yahu gelmiş geçmiş en iyi dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

şirket yok oldu. Yeni sezonda gidişat nasıl olacak çok merak konusu.scylla ile devam etmez galiba

Şirket tamamen yok olmadı hocam Sadece general tutuklandı ve şirkete ne oldu göstermediler Şirketin başına başka biride geçebilir ama yayınlanan bilgilere göre Paul kellerman tekrar kötü olacakmış Kardeşlerin uğraşacağı kişi paul kellerman mış zannedersem Kellerman şirketin başına geçti bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Prison break yazarlari twitter hesabindan ekteki foto paylsildi. Kimine gore spoiler deniyoe. En altlarda Mahone denmesi supriz mi var dedirtmiyor degil.
    Yoksa Mahone mu var??? Hadi insallah.

Mahone olursa tadından yenmez
  • Comic-con'dan

• Arkadaşlar Sarah bizim Sawyerla Colony diye bir diziye başlamıştı en son 1. sezon bitti güzel diziydi ve 2.sezon onayını almıştı sanıyorum nasıl oluyor da bu diziye de katılmış 2 dizi mi çekecek Colony iptal mi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Comic-con'dan

Fragmanın alt yazısı yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 24 Temmuz 2016; 23:13:54 >
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    Scofieldda legends of tomorrow dizisinde oynuyor hatta abisiyle birlikte. 10 bolumluk kisa bi sezon olacagi icin pek etkilemez galiba. Haberim yok izlediginiz dizi icin yine de

• TheFormul kullanıcısına yanıt
    Bu dizi 9 bölüm olacağı için Colony'nin çekimlerini etkilemez.

Edit: PB'nin Comic-Con panelinin tamamı var ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 25 Temmuz 2016; 12:37:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.Sezondan 2 dakikalık bir kesit yayınlamışlar.

http://www.yabancidizi.com/prison-break/sezon-5/bolum-0

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla gümbür gümbür geliyor. Çok heyecanlıyım.
  • Gelmeden sıfırdan başlarım muhtemelen. Güncel izlediğimiz diziydi kaç yıl oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cr10ns35

Hocam valla gümbür gümbür geliyor. Çok heyecanlıyım.

Aynen dostum merakla bekliyorum bende.

• Paul Kellerman'ın 5.sezondaki ana kötü olması doğru karar olmuş, iyi tarafa geçmesini mantıksız bulmuştum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

4. sezon hariç güzeldir..son sezon sıkılırsın bence. ama basla derim ilk 3 sezon çok sürükleyici

Aksine 3. Sezon bu diziye hiç yakışmayan bir sezon olmuş inanılmaz sıkıcı geçti. 4 sezon çok daha iyiydi 3 ten

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Paul Kellerman'ın 5.sezondaki ana kötü olması doğru karar olmuş, iyi tarafa geçmesini mantıksız bulmuştum zaten.

Bu sefer öldürürler reisi
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt

O ölmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.