Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.999
Cevap
116
Favori
607.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hehe kellerman adam olmuş! diyo düşmanımın düşmanı dostumdur!! bakalım ne olacak müthiş bir dizi yaa!!!
  • wışşş bizimkiler biraz terslik yapıo ama galiba kellerman neden yardım ettiğini tam olarak açıklıyo öyle hallediyo meseleyi... (promoyu izliyom da!)
  • quote:

Orjinalden alıntı: psychomax13

wışşş bizimkiler biraz terslik yapıo ama galiba kellerman neden yardım ettiğini tam olarak açıklıyo öyle hallediyo meseleyi... (promoyu izliyom da!)

açıklama yapmasına gerek yok çünkü elinde silah var ve kellarmanla gelmeseler mahone işlerini bitirecek
    mecburlar yani
  • -------2.sezon bölümlerini izlemeyenler okumasın lütfen-----
    arkadaşlar benim kafama takılan şu kellermen mahoneyi omuzundan vuruyo defalarca seyrettim ama mahone dikkat edin sanki kalbinden kurşun yemiş gibi anında ölüyo bence burda bir tuhaflık var.bu vurulma olayı planlı bir olay gibi geldi bana ikisi anlaşmış filan olabilir belki.kellermen yan çizmez inşallah diyen arkadaşlar 13.bölümün sonunu tekrar tekrar izlesinler bence.
  • yalnış yapacağını sanmıyorum en azından şimdilik

izlemeyenler bakmasın

çünkü kellerman onları direkt başkanın kardeşinin yanına götürüyor.tabi yine de güven olmaz o adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguradam1 -- 6 Aralık 2006; 0:11:35 >
  • ARKADAŞLAR HERKESE SLM, BEN Bİ ARA CNBCE DEN TAKIP EDIYORDUM DIZIYI, ASLINDA ORTALRINDA IZLEMEYE BASLADIM,SIMDI 2 . SEZONU INDIRIYOM DA YALNIZ, ---LOL---- SEKLINDEKI SIKISTIRMAYI BI TURLU ACMAYI BECEREMEDIM, NEYLE HANGI CODECLE ACILIYO BU, YARDIM EDERSENIZ COK SEVINIRIM, CUNKU COK SABIRSIZLANIYORUM IZLEMEK ICIN, HAKIKATEN COK SAGLAM BI DIZI YAPMISLAR HASTASIYIM, TESEKKURLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: denny5

ARKADAŞLAR HERKESE SLM, BEN Bİ ARA CNBCE DEN TAKIP EDIYORDUM DIZIYI, ASLINDA ORTALRINDA IZLEMEYE BASLADIM,SIMDI 2 . SEZONU INDIRIYOM DA YALNIZ, ---LOL---- SEKLINDEKI SIKISTIRMAYI BI TURLU ACMAYI BECEREMEDIM, NEYLE HANGI CODECLE ACILIYO BU, YARDIM EDERSENIZ COK SEVINIRIM, CUNKU COK SABIRSIZLANIYORUM IZLEMEK ICIN, HAKIKATEN COK SAGLAM BI DIZI YAPMISLAR HASTASIYIM, TESEKKURLER

hocam bu lol, xvid xor türlerinin hepsi aslında avi yani divxdir o yüzden oynatıcının codeclerini yenilersen sorunu çözersin, K-lite codec packi yükleyip sorunu çözebilirsin
  • saol cevabın ıcın, ama bı turlu calıstıramadım, bı gunumu yedı, nedır sorun anlamıyorum, en son k-lıte ı kurduktan sonra, bazı grafık pinlerini işleyemiyorum diye bi hata geldi, artık heralde dosya bozuk anlamdım, işin tuhafı, dıjıtal tv karımda kayıt yaptıktan sonra, sadece medıa player da duzgun calısan, dıger programlarda ekranda bı kare dolaşan durum, artık kayıdı ızlerken degıl, normal tv yayınında da yapmaya basladı, artık tv de ızleyemıyom, nedır bu basıma gelenler aamaan, gıttıkce batıyom
  • Dikkat spoiler içeriri.

Mahone ölmüyor ki, sadece düşüyor. Bence sezonun ikinci yarısında yine devreye girecek.
  • arkadaslar codecle degılde bı fıltrede sorun var galıba, dosyayı acmaya calıstıgımda gelen pencerede aynen su yazıyo:

the followıng pın(s) failed to find a connectable filter:

C:\prison break\Prison.Break.S02E01.HDTV.XviD-LOL.avi::Output
    bılen bırılerı yardım ederse cok sevınıcem,bu arada tv de ızleyemıyorum sımdılık, bı oncekı mesajda yazdıgım gıbı, yenıden kurdum tv kartı programını, artık tv kartı markam da cıkmıyo kurulurken, vay be pb sen ne dızıymıssın
  • !!! DUYURU !!!

ARKADASLAR HALA TUM BOLUMLERI BULAMAYAN ARKADASLAR VARSA EGER...

Sımdıye kadar olan tum bolumler 35 bolum ben hepsını ındırdım hıcbırınde problem yok alt yazılarıda ıcınde asagıdakı lınkten ındırebılırsınız...

TUM BOLUMLER (35 BOLUM) DVD KALITESINDE

Not: 3 Sezon basladıgında da anında bu verdıgım adrese koyuyolar...

AYRICA CNBC-e DEKI BAZI DIZILER VE BI COK YEREL DIZININDE BOLUMLERINI BURDAN INDIREBILIRSINIZ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiris -- 8 Aralık 2006; 3:07:54 >
  • Prison Break elimde 1 sezon tamamı türkçe alt yazılı olarak mevcut.Ayrıca elimde yaklaşık 59 tane yabancı dizi var,ilgilenenler özel mesajla mail adreslerini gönderirlerse kendilerine listeyi gönderebilirim.
  • arkadaşlar lost 3.sezonda tıkandım kaldım.ve bir diziye sarmak istiyorum.prison break e sizce başlamalı mıyım??
  • başla bence...şiddetle tavsiye ediyorum
  • verilen avatarlar için teşekkürler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfb_nedkelly

arkadaşlar lost 3.sezonda tıkandım kaldım.ve bir diziye sarmak istiyorum.prison break e sizce başlamalı mıyım??

kesinlikle değer, bi başla inan çok çabuk seveceksin diziyi, yanlız 1. sezondan başla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC GRADY -- 15 Aralık 2006; 20:51:09 >
  • 37 kaldı offfffffffffffff
  • butun bolumler var sabırsızıkla elımde sabısızlıkla beklıyorum yenı bolumlerını
  • 39 günümüz kaldı

• Bİrazdan indirmeye başlıycam .Umarım beğenirim
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.