Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben son anda bişey olacak da kurtulacak diye bekledim ama o ses parmağın kesildiğini gösteriyo
  • ilginc bir dizi ben 1 sezonu izledim, her hafta daha cok ilgincti gelismeler.
    yakinda 2.sezon baslayacak merakla bekliyorum.
  • sahsen indirmeye başladım bu dizi pekte hafta hafta beklenir birşey değil
  • gitti taş gibi parmak yaaa....
  • yok canım bence o parmak gitmedi adam aptal değilya vakit daralırken herifin parmak yokluğundan revirde geçireceği günleri kaybetmek istemez
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedevilslieutenant

yok canım bence o parmak gitmedi adam aptal değilya vakit daralırken herifin parmak yokluğundan revirde geçireceği günleri kaybetmek istemez

hoca nası gitmedi yaw
    şak diye makas sesini duymadın mı, gitti adamın 2 parmağı da
  • ilk 5 bölümü izledim we olaylar giderek dahada karmaşık bir hal alıyor..Ne zamandır bu kadar zewkle bir dizi izlememiştim...Dizinin bölümlerını bulan arkadaşlar için altyazılar divxforeverda mevcut..Tam senkronizayonlu hemde (:

Pörfek dizi walla (:
  • Prison Break - 5. Sezon Bitti
  • kaçırmıyorum özellikle 2. blm çok heyacanlıydı umarım parmak gitmemiştir!
  • Ya bana biraz saçma geldi. Adamın abisi orada idam mahkumu, bu da onun kardeşi; ama kimsenin haberi yok. Yani bir yargıç gidip de onu o hapseneye koyar mı? Yani biraz zorlama geldi orası bana. Ayrıca oranın yapımında da görev almış. Bence atlaması zor bilgiler sinsilesi bunlar. Yani ileriki bölümlerde "adamın bunu saklamayı veya şüphe toplamasını nasıl engellediğine" dair bir flashback olmazsa bence bu kısmı biraz abuk kalacak. Bir de geyik geyik "ben mühendisim, her haltı bilirim" ayakları benim gülüncüme gitti şahsen. Ama bunlar dışında sürükleyici bir dizi. Hapisten kaçış teması zaten herzaman ilgi çeken bir konudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luv2xlr8 -- 15 Mart 2006; 1:04:37 >
  • ya adam ben mühendisim herşeyi bilirim ayaklarında değil ki
    planlamış herşeyi ve uzun süre çalışmış,ezberlemiş yani,gösteriyo mesela ara ara adam sürekli hapishanenin planına falan çalışıyo
  • ilk bölümün bütün tekrarlarını izledim ikini bölümünde bütün tekrarlarını kaçırdım iş dolayısıyla ikinci bölümü indirebileceğim bi site bilen varmı benim pek aram yok bu mevzularla ama çok sevdim ben bu diziyi. kopukluk yaşamak istemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: luv2xlr8

Ya bana biraz saçma geldi. Adamın abisi orada idam mahkumu, bu da onun kardeşi; ama kimsenin haberi yok. Yani bir yargıç gidip de onu o hapseneye koyar mı? Yani biraz zorlama geldi orası bana. Ayrıca oranın yapımında da görev almış. Bence atlaması zor bilgiler sinsilesi bunlar. Yani ileriki bölümlerde "adamın bunu saklamayı veya şüphe toplamasını nasıl engellediğine" dair bir flashback olmazsa bence bu kısmı biraz abuk kalacak. Bir de geyik geyik "ben mühendisim, her haltı bilirim" ayakları benim gülüncüme gitti şahsen. Ama bunlar dışında sürükleyici bir dizi. Hapisten kaçış teması zaten herzaman ilgi çeken bir konudur

bahsettiğin konular bencede çok sallantıda bırakılmış.. nasıl yani? dedirtiyor insana. ama bu kadar büyük senaryo boşlukları olmaz heralde böyle büyük bir yapımda. umarım ileriki bölünlerde açıklığa kavuşur bu konular.

ilk sezonun tamamını izleyen arkadaşlar var galiba.. onlar bizi bu konuda aydınlatırlar belki...
  • 2 sezon boyunca bunlar hep hapistenmi kacicak dayi bu dizi oz gibi uzun omurlu hapisane dizisi olmaz ozuda cok ozledim bu arada yayinlasalarda izlesek
  • 10 dakika izledim, bırakamadım, gerçekten harika bir dizi yapmışlar
  • ben bekleyemiyorum yaaa... acaba indirsem mi tüm sezonu? ama heycanı kalmaz bu sefer de...
  • bence bekleyince daha iyi oluyor
    sonuçta bi hafta boyunca mrk ediyosun ne olacak diye,ve zaten fazlasıyla heyecanlı bi dizi
    indirip izlersen ne heyecanı kalır ki
  • cncbc-e deki diziler tatile girince uzak kalmıştım biraz tv den. bu topic sayesinde bakayım dedim .ilk defa izledim bugun hoşuma gitmedi dersem yalan söylemiş olurum.

bu arada @satinezgi alta yazıları nasıl bulucaksın. bende diğer dizileri indirmek istiyorum ama altyazıların hepsi yok malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

cncbc-e deki diziler tatile girince uzak kalmıştım biraz tv den. bu topic sayesinde bakayım dedim .ilk defa izledim bugun hoşuma gitmedi dersem yalan söylemiş olurum.

bu arada @satinezgi alta yazıları nasıl bulucaksın. bende diğer dizileri indirmek istiyorum ama altyazıların hepsi yok malesef

şuraya bi gözat istersen; http://www.cnbce.org/viewtopic.php?t=551
  • yaw dumur oldum ben italyan herifin revire girmesi riskini almaz diyordum gitmiş parmaklar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.