Şimdi Ara

Prince Of Persia Two Thrones de Arena Bölümünde Kaldım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uyarı almam banlanmam önemli deil yeterki bilgisayarda nasıl geçeceğimi söleyin ya e ye basıorum mouse sol tuş basıyorum çekiliyor yaratık bi anda nasıl gececez

• Atladıktan sonra hiçbir tuşa basma bekle kılıçdan mavi bir ışık çıkacak o zaman bas.
    Ama sakın atladıktan sonra hemen basma çek elini klavyeden mavi ışık çıkınca bas
  • dostum speed kill olayı varya ondan yapacan işte (göz kırpması oluyor ekranda yapacağın zaman) o sırada basıcan spped kill tuşuna. mavi ekran olunca gerekli tuşlara basıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Atladıktan sonra hiçbir tuşa basma bekle kılıçdan mavi bir ışık çıkacak o zaman bas.
    Ama sakın atladıktan sonra hemen basma çek elini klavyeden mavi ışık çıkınca bas

pEKİ Mouse sol tuşa basıorum atak yapmıyor üstünde kalıyor sora atıyor beni
  • Bak sağdaki ve soldaki rampalardan yukarıdaki tahtanın üstüne çıkacan. Ekran garipleştiği zaman E ile speed kille başlayacan. Sonra klavyeden çek elini. Dagger mavileştiği zaman bir tık başka birşey yapma. Canavarın 2 gözünüde gör ettikten sonra arkasına geç bacaklarına Allah ne verdiyse dal. Sonra tekrar E ile başlayacan tık tık sonunda çarşaf gibi yırtacan p.zevnki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Atladıktan sonra hiçbir tuşa basma bekle kılıçdan mavi bir ışık çıkacak o zaman bas.

Atıyo beni üstünden hemen kafasına vuramadan
  • of deli oldum eline alınca atıor beni hemen allahım
  • bana msn yolarmısın pm den 1 den 4 e kadar hepsini bitirdim yardımcı olabilirim
  • Gönderdim
  • Atlayınca üstüne kılıç yanıcak o zaman basıcaksın sonra 2-3 kere daha kılıç yanıcak ama sen o aralıklarda hiç bi yere basma sadece bekle en sonunda devin gözüne geliyosun gözüne vuruyosun sonra aynı şekilde en baştan başlayıp diğer gözünüde kör ediyosun. İki gözünüde kör ettikten sonra devin ayaklarına kılıçla saldırıp öldürüyosun bu kadar basit
  • O elinden fırlattığı bölümde mavi ışık bir anda çıkıyor sen zamanında basamadığın için fırlatıyor.
  • üff kardeş sana da laf anlatılmıyo speed killi öğrenmelisin ekran yavaşladığında mouse a basıcaksın

• Acele etme, e ye basarak atla bekle mavi ışık çıktığında bas, heyecanlanma orda, sonra bir daha aynı işlemi yapıcaksın, en son ayaklara saldırıcaksın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.