Şimdi Ara

Primus Rf offical

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Primus serverı yeni açıldı arkadaşlar ben oyundayım rf tr yi bıraktım malum sıkıntı çok rf oficala başladım oyun güzel bildiğiniz gibi oyunda nick DDAY ırk cora buyrun gelin beklerim

• yeni mi açıldı? :S rf tr başlamadan 51lvldım orda şimdi 60olmuşdur herkes
  • Hue Hue kaynıyor nedense.
  • 60 lvl 2 3 kişi var ya serverda yeni derken elmer gibi değil en azından adamlar 65 itemlerini bile dizmişler elmerde bi iş yapamazsın ben lvl 43 oldum birde full ingilizce bir guilde girdim takılıyorum senin şu 51 karakter başka ırktaysa bi ara gelde pt kasım ya :D 84 ptde kaldım
  • Elmer serverında Level 51 AR ile yola devam.
  • garyo gel sıfırdan basla istersen :D primusa ama cora açma olurmu

t bone bide mantıklı birşey yazsaydın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtsman -- 11 Temmuz 2012; 10:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsman

garyo gel sıfırdan basla istersen :D primusa ama cora açma olurmu

t bone bide mantıklı birşey yazsaydın :D

Esclade'in accounta girdim birkaç kez gece girdiğimden olsa gerek brezilyalı kaynıyordu. All chatten falan sürekli portekizce konuşuluyordu. 4-5 partye girdim hepsi brasil. O yüzden Hue hue kaynıyor dedim. Ad aktarması yaptım. Umarım mantıklı bulmuşsundur şimdi.
  • benim karakter cora marksman ama o serverın tadı kalmadı artık offical brezilya serverına döndü all chatten ingilizce yazsan küfür ederler o derece

quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Elmer serverında Level 51 AR ile yola devam.

60mau ya tek atılan bi serverda anca HQda yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esclade -- 12 Temmuz 2012; 15:37:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.