Şimdi Ara

Prime Asmayan 256 Kbps ( Konu Bende ve Guncel ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
9
Favori
19.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onda aşım ücreti görünüyor ama. Aşımsız göremedim. Konu açılma sebebi olan tarife var sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim.

Peki yurtdisi 2gb ucretsiz hak da tanimlanabiliyor mu bi tarifeye? Oyleyse super olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geceleri downloada birakiyorum telefonu

• Yarın itibariyle taahhüt bitiyor. Bu tarifeyi almaya çalışacağım. Sanmıyorum ama deneyelim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

gece 2-8 arası sınırsız oluyor mu?

Oluyor

Alıntıları Göster
    Gece 2-8 saatleri arasında hızın normale döndüğüne kesin emin misin? 10GB + hediye olarak verilen internet kotalarını tamamen doldurduktan sonra denediz mi? Gece 2-8 saatleri arasında sınırsız olup olmadığı konusu benim için çok önemli.. Vereceğiniz cevaba göre ben de bu tarifeye geçicem

• quote:

Orijinalden alıntı: kafayareset.exe

Gece 2-8 saatleri arasında hızın normale döndüğüne kesin emin misin? 10GB + hediye olarak verilen internet kotalarını tamamen doldurduktan sonra denediz mi? Gece 2-8 saatleri arasında sınırsız olup olmadığı konusu benim için çok önemli.. Vereceğiniz cevaba göre ben de bu tarifeye geçicem

Alıntıları Göster
    valla ben 15kb ile film indiren adamım. bu tarife saniyede 30 kb internet sagliyor. ilk 3 ay sanırım aknli internet veriyor, akn li pakedi kullanırsan gece 2-8 arası hızlıdır. hızlanmasa bile 30 kb ile rahat download yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yollarım müsait olunca dostum, en basitinden youtube go kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

valla ben 15kb ile film indiren adamım. bu tarife saniyede 30 kb internet sagliyor. ilk 3 ay sanırım aknli internet veriyor, akn li pakedi kullanırsan gece 2-8 arası hızlıdır. hızlanmasa bile 30 kb ile rahat download yapılır.

Alıntıları Göster
    Evet dediğin gibi bu tarifenin ilk 3 ay +30GB AKN'li internet hediyesi var ama ilk 3 aydan sonra kota 10GB olarak belirlenmiş ve 10 GB kota dolunca hızın 256kbps olarak bir sonraki fatura dönemine kadar devam edeceği belirtilmiş. Yani AKN'li internet sadece ilk 3 ay için geçerli değil, tüm dönemler için geçerli..

Benim öğrenmek istediğim şey tüm hediye kotalar ve 10 GB olan tarife kotası doldurulduktan sonra gece 02:00 - 08:00 saatleri arasında hız tekrar yükseliyor mu? yükselmiyor mu ? türktelekomun web sitesinde tarife detayları kısmında, gece 2-8 saatleri arasındaki kullanımlar hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Sen kotayı doldurduktan sonra 256kbps'e düşen hızın, gece 2-8 saatleri arasında tekrar yükseldiğini teyit ediyor musun? Daha once deneyip gözlemledin mi bu durumu?

• quote:

Evet dediğin gibi bu tarifenin ilk 3 ay +30GB AKN'li internet hediyesi var ama ilk 3 aydan sonra kota 10GB olarak belirlenmiş ve 10 GB kota dolunca hızın 256kbps olarak bir sonraki fatura dönemine kadar devam edeceği belirtilmiş. Yani AKN'li internet sadece ilk 3 ay için geçerli değil, tüm dönemler için geçerli..

Benim öğrenmek istediğim şey tüm hediye kotalar ve 10 GB olan tarife kotası doldurulduktan sonra gece 02:00 - 08:00 saatleri arasında hız tekrar yükseliyor mu? yükselmiyor mu ? türktelekomun web sitesinde tarife detayları kısmında, gece 2-8 saatleri arasındaki kullanımlar hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Sen kotayı doldurduktan sonra 256kbps'e düşen hızın, gece 2-8 saatleri arasında tekrar yükseldiğini teyit ediyor musun? Daha once deneyip gözlemledin mi bu durumu?

Alıntıları Göster
    aknli paket geçerli olduğu boyunca gece 2-8 arası net sınırsız olur, 2018 sonundan sonra akn kalkacagından sonra gece 2-8 iptal olur.

• Prime tarifeleri arasında bundan daha avantajlı olan var mı? Turkcell Platinum bu ay bitiyor. Tek sorun 24 ay yerine 12 ay taahhüt vermek mümkün mü acaba?

• Arkadaşlar gece 2-8arasi kotadan düşüyor. Bu tarifeye yazlıkta kullanmak isteyenler düşünsün derim. İlk 3 ay 30gb+10gb+2gb toplam 42 GB İnternet 60tlye bence fiyat ideal. İlk 3 ay bitsin indirim talep edeceğim vermezlerse daha uygun bir tarife bulursam numara taşıma yaparım 34gb kullandım şuan 8gb kaldı. Bu ay sanırım sınırsız kullanıma geçemeyeceğim çünkü 2 gün sonra paketler yenilenecek.

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Kota dolduktan sonra verilen 256 kbps kullanımı nasıl acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Henüz paketim bitmediği için deneyemedim. Ama işimi göreceğini düşünüyorum

• quote:

128 kullaniyorum yavas 256 bir tik daha hizlidir 144P video sorunsuz acar.Haber siteleri biraz daha hizli acilir ama resim yuklenmesini yine beklenir bence.Onun disinda is gorur ama video resim haric bunlari isteyeni gezmez bu 256 kbps vs

• quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Arkadaşlar gece 2-8arasi kotadan düşüyor. Bu tarifeye yazlıkta kullanmak isteyenler düşünsün derim. İlk 3 ay 30gb+10gb+2gb toplam 42 GB İnternet 60tlye bence fiyat ideal. İlk 3 ay bitsin indirim talep edeceğim vermezlerse daha uygun bir tarife bulursam numara taşıma yaparım 34gb kullandım şuan 8gb kaldı. Bu ay sanırım sınırsız kullanıma geçemeyeceğim çünkü 2 gün sonra paketler yenilenecek.
    Bu önemli bilgiyi vermen çok iyi oldu. Gece kotadan düştüğü için pek bir avantajı kalmıyor bence.. Bu tarifeye geçmekten vazgeçtim. Şu an pttcell 1GB AKN'li 10 TL paketini kullanıyorum. 1GB dolduktan sonra hız 128 kbps hızına düşüyor ama gece 2-8 saatleri arasında kotadan yemiyor ve kotanız dolsa bile gece hız tekrar yükseliyor. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

• quote:

Bu önemli bilgiyi vermen çok iyi oldu. Gece kotadan düştüğü için pek bir avantajı kalmıyor bence.. Bu tarifeye geçmekten vazgeçtim. Şu an pttcell 1GB AKN'li 10 TL paketini kullanıyorum. 1GB dolduktan sonra hız 128 kbps hızına düşüyor ama gece 2-8 saatleri arasında kotadan yemiyor ve kotanız dolsa bile gece hız tekrar yükseliyor. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Alıntıları Göster
    Pttcell e o kadar cok guvenme. 2018 sonunda pakedi kaldiracaklar. Bu tarifeye gectin gectin yoksa daha sinirsiz paketli internet bulamazsin.

• quote:

Saniyede 30 kb download hizi var

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom kapatmayacak mi 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Türk Telekom kapatmayacak mi 😁
    Bu tarife oldugu icin abone alimina kapatilir ama kullanmaya devam edersin

• Bu tarifenin adı nedir tablet icin geçmek istiyorum ne diye başvurmalıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.