Şimdi Ara

Prime Asmayan 256 Kbps ( Konu Bende ve Guncel ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
9
Favori
19.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sene önce turkcellden tablet almıştım ozaman hattıma tanımladılar tarifen hariç 1gb sınırsız internete 17tl veriyorum tarifemde 50tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi faturasız TT’den faturalaya çevirsek oluyor mu illa taşıma mı gelmemiz lazım yoksa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c34

Arkadaşlar şimdi faturasız TT’den faturalaya çevirsek oluyor mu illa taşıma mı gelmemiz lazım yoksa

Yeni hat alan veya faturasız dan faturaliya geçişler de oluyor. Müşteri hizmetlerini arayıp geçin

• Arkadaşlar akşam saat 2-8 arası yükseliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: c34

Arkadaşlar akşam saat 2-8 arası yükseliyor mu?
    Şuan ek paketler olduğu için gece 2-8 arası ek paketlerden düşüyor. 3 ay sonra hediye paketler bittiğinde aknye girdiğinde gece 2-8 arası hız yükseliyormu daha iyi anlarım. Şuan 42gb aylık bitiremem sanırım

• Gece 2-8 arasi sinirsiz olmasa bile 256kbps ile gayet iyi download yapilabilir

• Prime Eksper 10GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, toplam 4 kez her biri 12 TL’den 500 MB internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Prime Eksper Aşmayan 10GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Yanlış bilgi vermeyelim

Ttnetin sitesinden kopyaladim

http://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-yeni-eksper-10gb-tarifesi

4. Madde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 11 Nisan 2018; 14:33:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

İlk sayfadaki linkten kopyaladim hocam bende tarife içerikleri yada maddeleri farklıdır muhtemelen

10gb ile 10gb asmayan farklidir belkide bende bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 GB kotayı doldurduktan sonra gece 02:00 - 08:00 saatleri arasında hız tekrar yükseliyor mu? Lütfen kotayı DOLDURDUKTAN sonra deneyin.

Tarifede "AKN" yerine "Aşmayan" ibaresi kullanılmış. Eğer AKN demiş olsalardı, AKN'li tarifeler için geçen sene yürürlüğe konan BTK kararları gereği gece 2-8 saatleri arasında hız sınırını kaldırmaları zorunlu ama sırf bunu uygulamamak için "Aşmayan" tarife olarak isimlendirilmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayareset.exe -- 12 Nisan 2018; 20:8:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Şuan ek paketler olduğu için gece 2-8 arası ek paketlerden düşüyor. 3 ay sonra hediye paketler bittiğinde aknye girdiğinde gece 2-8 arası hız yükseliyormu daha iyi anlarım. Şuan 42gb aylık bitiremem sanırım

Alıntıları Göster
    Onu beklemene gerek yok gece 2-8 arasi kullanim mb harciyorsa 2-8 arasi sinirsiz degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Onu beklemene gerek yok gece 2-8 arasi kullanim mb harciyorsa 2-8 arasi sinirsiz degildir.

Alıntıları Göster
    Gece 2-8 arası paketten düşüyor. İlk 3 ay hediye paketler vs 42 GB kullanacağım. Sonra ki aylarda 10gb bitince 256kbps hıza düştüğünde yeterli görmezsem tahhüt bozacağım aylık 60tlye kullanmış olurum şimdilik çok işimi görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Sitede aşmayan 10 gb tarifesi hala aktif olarak gözüküyor. Fakat prime'la tanış 10 gb vardı 39 tl'ye. Ben de ona geçecektim ama bitirmişler
    Ben daha 3 gün önce başvurdum 39 luk tarifeye. prime sitesinden aradılar mnt ile geçiş için başvuru aldılar
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yanlışınız olmasın? 1 nisan itibariyle müşteri alımına kapandı diyor bu tarife. Prime sitesinde de çıkmıyor. Çok uğraştım geçmek için ama olmadı. Prime’la tanış 10 gb 39 tl tarifesinden bahsediyorsunuz değil mi?

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlış değil

Hatta vergi ile beraber 40.83

Gelen kâğıtta da yazan da prime ile tanış web başvurusu yazıyor

Avea prime sitesinden başvurdum

İmzaladim

Bekliyorum numara taşımayı

• Hatta ses kaydını dinledim
    10 Nisan'da konusmusum
    Avantaj Webte Prime la 10 GB tarifesi mi tanımlıyorum demiş
    39 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 14 Nisan 2018; 19:13:40 >
    İlginiz için teşekkür ederim. Avantaj web’te prime 10 gb tarifesi diye birşey varmış evet. Benim dediğimin aynısı değil ama sadece ismi farklı. Online olarak başvurdum ben de. Aramalarını bekleyeceğim. Yalnız o kadar araştırdım bu tarifeyi görmemiştim enteresan. Eğer sorunsuz geçiş yaparsam bir hayır duası ederim burdan size

Hocam ben de bu tarifeye bakiyordum, bu primela tanis ile ayni midir? Tt primein kendi web sitesinde yok, acaba primein ozellikleri var midir? Prime ile tanis yazior bazi kampanyalarda ama bu isimde bir tarife gormedim prime kampanyalarinda

Sizin söylediğinizi ben bulamadım hocam. Link atar mısın sana zahmet?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: businessdevelopment

Hocam ben de bu tarifeye bakiyordum, bu primela tanis ile ayni midir? Tt primein kendi web sitesinde yok, acaba primein ozellikleri var midir? Prime ile tanis yazior bazi kampanyalarda ama bu isimde bir tarife gormedim prime kampanyalarinda
    Normal prime tarifesi

Muud

Tivibu

Gibi kampanyalarda var..

Abi adam bayisine vereceği parayı size indirim yapıyor durum bu..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.