Şimdi Ara

Premium plus hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna girdiğimde yeni karakterimde 1 gold time premium plus vardı, neyse ben açtım onu. sonra oyuna tek seferde girmek için premium plus aldım ancak onu etkinleştiremiyorum, şu an zaten açık diyor oyuna tekte de giremiyorum ne yapmam lazım bilen var mı?

• Karakterin level'ı düşükse, aldığın premium plus'ı kasaya bırak ve aynı hesapta yeni bir char aç. Yeni açtığın char'da premium plus'ı kullanabilirsin ve oyuna tek seferde girebilirsin.

Premium'un ticket'larından vazgeçiyorsan, yine yan char açıp o char'da kullanabilirsin premium plus'ı. Sonuçta hesaba yine tek seferde girmiş olacaksın diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka account'ta bir char'ın varsa ve premium'u premium silk ile almışsan, başka char'a aktarabilirsin.

• Başka hiç akont ve charım yok, peki bu akontta yeni char açarsam aktarabiliyorum yani ama premium silk ile değil normal silk ile aldım yine de aktarabiliyor muyum ve banka dediğimiz yer neresi acaba nasıl koyuyoruz oraya onu diğer char ile almak için, bir ünlem işareti var herhalde oradan almıştım oraya geri koyacağım, sonra diğer char ile alacağım?
  • Her şehirde bulunan kasalardan birine koyabilirsiniz, tüm şehirlerdeki kasalar ortak zaten. Ayrıca o char'daki kasa o char'a ait değil, o hesap üzerindeki tüm char'ların ortak kasası.
  • aynen öyle yaptım hocam başka char açtım, aktifleştirdim oyuna giriyorum artık botu da bi şekilde kurdum ancak yerdeki itemleri toplama ayarını yapamadım o nasıl oluyor acaba bulduramadım onu, hani canavarlara atak falan yapıyor da
  • "Pick Filter" kısmına gelin, kategorilerden toplamak istediğiniz item'leri seçin, sağ tıklayıp "Pick" deyin.

Toplayıcı petiniz varsa, sağ taraftan "Use pick pet"i işaretleyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.