Şimdi Ara

PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.935
Cevap
100
Favori
363.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam biz başımıza geldiği için burada göstere göstere insanlara anlatıyoruz bu ve bunun gibi firmalar kısa hesaplar peşinde... müşteri memnuniyeti ilk önceliğimiz! Hani müşteri memnuniyeti? benim başıma ilk defa gelen bir durum değil; yıllar önce süperonline ile de benzer bir durum yaşamışlığım olmuştu şimdi burada uzun uzadıya anlatmak istemiyorum sonuç olarak neredeyse her firmada bu ve buna benzer müşteriye hata bulma durumları olacaktır kısacası buradaki mesajlara cevap veren oursoft adlı firma yetkilisinin bana sormadan tamam beyefendi hemen Telekom a yerinde kontrol için kayıt açtım demesini beklerdim illa bizim söylememize gerek var mı? Nerede kaldı sizin müşteri odaklı firmanız? 2 ay sonra eskiden kullandığım servis sağlayıcıyı geçeceğim malumunuz geçmiş olduğum 75 mbit e kadar tarife 90 TL eskiden kullandığım sağlayıcıda100 TL...

• root 1987 kullanıcısına yanıt

Kaç olması gerekiyor?

APT altında kutu. Alt yapıda 100 olarak görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonnefes_ S kullanıcısına yanıt

Hocam bu testiniz ile durumu çok güzel özetlmişsiniz daha bir şey yazmaya gerek yok biz sorun var dedikçe firma yetkilisi bozuk plak gibi aynı şeyleri söylüyor sorun çözümü 0...

• oursoft O kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 3 yıl Türknet kullandım. Modem resetlendiğinde ip genelde değişiyordu. Bu dsa ip havuzundan kaynaklanan bir durum olmalı. Son 1 yıldır kullandığım TBTnet de sizin gibi aynı ip. Sorun neredeyse yok diye bekliyorum şimdilik.

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Aktif işletmecinizde sorun yaşamıyorsanız ve fiyat olarak sizi etkilemiyorsa bizde değiştirmemenizi tavsiye ederiz PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş 

• 1 hafta kadar önce geçiş yaptım, öncesinde internet kutusuna başvurdum fakat 1 haftada geçişi yapamadılar, sonrasında yaşanılan sorunları okuyunca iyiki geçememişim dedim,
    Şuan poyraz net'ten gayet memnunum, herhangi bir sorunda yok umarım böyle devam eder.

• Olumlu yönde geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş 

• perşembe başvuru yaptım. cumartesi bağladılar. daha 1 saat ommadı. turktelekom ekipleri geldi bağladı ve kendi modemlerüni getirdiler. hız testi yaptım. telefonla 5ghz ile bağlandım. hız 110 mbit
    ping 7. teşekkürler.

• PoyrazNET'e hoşgeldiniz.

Olumlu yönde bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş 

• 3 gündür Poyraznet kullanıyorum.Hız ve ping konusunda sıkıntı yok.Türknette ne alıyorsam Poyraznet'te aynı performansı veriyor.

Ama ortak ip işi çok sıkıntılıymış onu anladım.Bazı sitelerde hata veriyor.Bazı sitelere girmiyor.Sahibinden sitesi bile bazen bu şekilde hata veriyor.Birkaç saattir bu şekilde.Yavaş yavaş pişman olmaya başlıyorum galiba.. @oursoft

PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş

• Salih kullanıcısına yanıt

Merhaba.

İlgili sorunun ortak IP adresi yerine tarayıcı verileriniz olduğunu düşünüyoruz. Tarayıcı verilerinizi temizleyerek tekrar deneyebilir misiniz?

Ek olarak özel mesaj olarak kullanıcı bilginizi iletin farklı bir IP adresi üzerinden yönlendirelim hattınızı.

Firmamızda aynı IP adresinden maksimum 30 abone internete port ayrımı yapılarak çıkmaktadır. İnternet servis sağlayıcılarında CG-NAT ortalaması 60'dır.

Ortak IP havuzumuzdan kaynaklanacağını pek düşünmüyoruz ama siz özel mesaj olarak bilgi iletin gerekli düzenlemeyi yapalım.

Tarayıcı ile alakası yok hocam.Farklı cihazlardan denedim hepsi aynı hatayı veriyor.Turknet'i 6 sene kullandım. 1 kere bile böyle bir hatayla karşılaşmadım.

IP adresiniz değiştirilmiştir. Lütfen tekrar denermisiniz?

Evet düzeldi şimdi.Ama her seferinde bu şekilde uğraşacak mıyız? En azından uygulamanıza "ip değiştir" diye sekme açarsanız hızlıca kendimiz çözebiliriz sorunu..

Belirttiğiniz sitede ilgili hata ile ilk defa karşılaştık. Tekrar ederse iletin hızlıca aksiyon olabiliriz.

Kullanıcılar çoğaldıkça sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu işi otomatikleştirmeleri lazım. Kimseye ihtiyaç duymadan IP adresinin değişebiliyor olması lazım.

• .engelli indirimi ile 24mbps tarife fiyatı nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikyorgun -- 13 Ağustos 2022; 17:9:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt

P24 tarifesinde engelli indirimi bulunmamaktadır.

P35 Tarifesi 63,75 TL

P75 Tarifesi 67,50 TL

P100 Tarifesi 71,25 TL'dir.

%40 ve üzeri engelli vatandaşlarımız engelli kartı yada sağlık raporları ile birlikte başvurabilir. Ayrıca birinci derece yakını da indirimden faydalanabilir.

Aynı engelli vatandaş bilgisi üzerinden Türk Telekom altyapısı üzerinden sadece bir kere yararlanılabilir.

• Ben 2 ayı bitirdim. Poyraz.net te. Geçerken çekincelerim vardı. 35 mpbs hız kullanıyorum. Netflix disney gibi platformları sorunsuz izliyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Çok nadir 1.2 dakikalık kesilmeler olabiliyor. Bundan önceki ıss de durum aynıydı. Bunun haricinde ilk faturam çıkmadan 33tl gibi bir ücret çıkmıştı. Açıklamadan pek birşey anlamasam da ödemiştim. Sıkıntı yok kaliteyi bozmadığınız sürece devam ederim.

• Poyraz neti beylikdüzünde kullanan varmı?

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.