Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşkafanın bu sezon sahneleri çok iyi ya İsaya olan sevgisi gerçekten çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha lan Yavuz o kadar akıllı çıkmaz diyorduk ters köşe yaptılar. Çıldırmış bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am Maniac -- 9 Kasım 2016; 23:29:57 >
  • Çok aksiyonsuz bir bölüm oldu

• Öncelikle bölüm iyiydi. Yavuz ile olayın alakası yok. Halil kandırıyor Yavuz'u. Yavuz'dan bir halt olmaz. Adam Sado ile uğraşıyor. Halil tam ters köşe oldu. Güzeldi bölüm ters köşerlerle. Beğendim bu bölümü.

• Yavuzun işi değil bence. Bu yavuzun yancısı Nevra'nın adamı çıkacak. Nevra'dan birşeyler çıkacak.

Bu üniversite mevzusu çok uzamasa bari.
    Eda umarım hain ajan falan çıkmaz. Bu ethem ayşegül fanlarını üzmemek için edayı harcayabilir.

Ve isada gebersin gitsin artık. Tvye tekme atasım geliyor Umran isa taşkafa üçlüsü bir araya gelince. Bu kadar saçma sapan sahneler diyaloglar olamaz. Her bolum baska biseye agliyorlar ne olay örgüsüne katkısı var ne de başka birşeye.

• Beğenmedim ben bu bölümü ya çok fazla boş sahne vardı.
  • Böyle hafif polisiye ye dokununca güzel oluyor.

• Çok boş bölüm gibiydi sanki

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Hepsine katılıyorum ama İsa, Taşkafa ve Ümran üçlüsüne katılmıyorum. Bence iyiler. Taşkafa harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 9 Kasım 2016; 23:46:39 >
  • Eda hojdir dedik kaçkere ama Ayşegül'süz olmaz olamaz.Edayı sürekli poyrazın yanında görev arkadaşı olarak tutabilirler veya bahriyle yakınlaştırabilirler dizide tutmak için.
    İsa dizide olabilir bence poyrazın ödev sahnelerindeki yaratıcılığı çok güzel oluyor. Bazen sıkıcı olabiliyor ama bazen de çok anlamlı oluyor.
    Ayrıca taşkafa ve zülfikarın ağırlığı yok oldu resmen.Yani geçen bölümde o gazeteciyi dövme tehdidi falan çok basitti bence, biraz tuttuğunu koparan olsun millet gözünün içine bakamasın bunların bence.Sadoda yumuşadı ama olsun gereksiz gider yapıyodu eskiden.Böyle iyi, gerektiği yerde yükselsin yeter.

Her ne kadar sahneleri mükemmel olsada Ayşegül ile Poyrazda kavuşsun artık, başlarına gelen absürt komik olayları özledim.

Çınarda Aysegül'e yamandı zaten sevemedim şu adamı.Acılı kafası karışık kızı ayartan adam rolünde gözümde.

Yeni fragmanda ayşegül ile poyrazı biri yakalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 9 Kasım 2016; 23:59:41 >

• Fragmanda kimi gördüler ki?

• Boş fragman. Bölümüm ilk 30 saniyesi. Daha 2 fragman gelir.

• Bahri bence. Başkası olursa ifşa olurlar. Bakışlardan belli.

• Bu sezon gerçekten güzel. Ekşide de iyi yorumlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hll knk spr dwm

Fragmanda kimi gördüler ki?

Bende merak ettim bekliyip görcez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Hepsine katılıyorum ama İsa, Taşkafa ve Ümran üçlüsüne katılmıyorum. Bence iyiler. Taşkafa harika.

Olabilir giresunlu ufuk hocam herkesin zevki görüşü farklıdır. Hepimiz aynı şeyi beğenseydik buraya yazmamız anlamsız olurdu

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Bende Ayşgül ve Poyraz'ın ağlmasından bıktım. Adam orda karaciğer için uğraşıyor bunlar aşk meşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bende Ayşgül ve Poyraz'ın ağlmasından bıktım. Adam orda karaciğer için uğraşıyor bunlar aşk meşk.

+1 Poyraz'ın çektiği acının yanında ayşegülün ki hicbirsey bence. Nolursa olsun evlenmemesi gerekiyordu. Yani herseyi gectim insan bir dusunur bu adam kaç kere türlü türlü olaylardan yırtmış 1 kurşunla mı ölücek. Ve mahkemede poyraz'ın ben sizin için kendimden vazgeçtim demesi ölüme gittim demesi çok fenaydı. Ayşegül haksız tamamen.

Bu arada jüride yaşlı kadının arkasında duran her durumda poyrazı savunan abimize helal olsun diyorum

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.