Şimdi Ara

Powertec TR-658 Traş Makinesi 98,90 - TRENDYOL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almayı düşünüyorum;Yalnızca bir arkadaş yüzünü kestiğini,tahriş ettiğini söylemiş.Bu benim için önemli bir konu.Bu konuda problem yaşayan başka arkadaşlar var mıdır ?
  • Kuzey pazarlamadan daha önce bu makineyi almıştım ama göndermemişlerdi, bende iptal etmek zorunda kalmıştım. kısacası tavsiye etmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç tıraşı için ne önerirsiniz?Pandemi'de braun hc5090 aldım ve bozuldu.O fiyatlara çıkmak istemiyorum 200-250tl civarı max. bütçe
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Bana geldi sorun çıkmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başımdan geçeni söyledim.Pandemi başında almıştım, kupon vs ile 60 tl. civarı bir fiyata, göndermediler. akabinde hemen zam yaptılar. Büyük ihtimal yüksek fiyata satmak için göndermediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı fiyata aldım. Biraz geç geldi ama geldi. Bende başımdan geçeni söyledim. Size birşey söylediğim Yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karcemaskas kullanıcısına yanıt
    Kullanım olarak konfor, ergonomi vs yok bu cihazda, direkt kesip geçme amaçlı iş görür ama dikkatli olmak lazım

Fiyatları da zamlanmış ayrıca, biraz daha üzerine koyup bilinir markalardan almak daha mantıklı bu haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Kullanım olarak konfor, ergonomi vs yok bu cihazda, direkt kesip geçme amaçlı iş görür ama dikkatli olmak lazım

Fiyatları da zamlanmış ayrıca, biraz daha üzerine koyup bilinir markalardan almak daha mantıklı bu haliyle
    Bu makine ile zaten saç kesilmez tarakları çok kısa ve t bıçak. Sakal kesimi ve ense için.

Biraz isim yapınca birde pandemiden dolayı f/p yok oldu. Ayrıca son zamanlarda zibilyon tane model çıakrdılar hepsi de birbirine benziyor.
  • feedthenet kullanıcısına yanıt
    Moser 1400 al keyfine bak ömür boyu kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moser 1400 var bende ne zaman aldığımı unuttum en az 10 yıldır kullanıyorum. Standart bir makine saç performansı çok iyi ancak sıfır almak gibi bir vasfı yok. İlk günkü performansı ne ise şu an da o. Powertec markası da çok övülüyor bundan da alsam mı ense düzeltmek sıfır almak için acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreedWar

Moser 1400 var bende ne zaman aldığımı unuttum en az 10 yıldır kullanıyorum. Standart bir makine saç performansı çok iyi ancak sıfır almak gibi bir vasfı yok. İlk günkü performansı ne ise şu an da o. Powertec markası da çok övülüyor bundan da alsam mı ense düzeltmek sıfır almak için acaba ?
    Moser 1400 sıfır almak gibi bir vaadi yok.Sadece moser 1400 degil saç kesmek için üretilen makinelerin hepsi aynı.

Trimmer denen aletler bunun için var moser 1411 gibi . Muhtemelen aynı moser 1400 gibi ömürlük olur. Trimmer saç kesemezsiniz. Amacına göre makine üretiyorlar.

Bu kadar para vermeye gerek yok derseniz bu tarz T bıçaklı makinelerde işinizi görür.

Sadece ense düzeltmek için almaya gerek var mı siz bilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.