Şimdi Ara

Powercolor x800gto mu MSI 6600 gt mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tabiki 6600GT daha iyidir.Artık 9800XT eskidi ama yinede performansı çok iyi fakat ikisi arasında tercih yaparsak 6600GT derim

• tabiki x800gto ler dahi iyi.

Eğer alabilirsen dostum X800GTO2 alamaya çalış harika bir kart ama fiyatı biraz pahalı.

Ankarada bir firma pazartesi getirtecekmiş bu kartlardan. Fiyatı 260$+KDV civarında olacak sanırım.

Bu arada X800GTO2 850XT modlanabiliyor(ve 12pp geliyor bildigim kadarıyla 4pp açılıyor 16pp oluyor kart harika yani)

Ben uzun zamandır araştırıyorum. Bu kartı alacam. Alamak isteyen arkadaşlara firmanın bilgilerini verebilirim(tabiki yarın aslında bugun gidecektim kapora bırakmaya ve ön siparişi vermeye ama gidemedim,yarın gidecem inşallah.)

Bu kartı alamak isteyen kacırmayın sınırlı sayıda gelecekmiş malesef. PM atın firma bilgilerini ögrenince cevap atarım.
  • powercolor ati kartların en iyi firmalarından biridir.x800gto tavsiye ederim.
  • Powercolor iyi firmadır.Ürünleri genelde kalitelidir.Sapphire den daha iyidir.
  • evet powercolor dandik bir marka değildirx800gto ultimate al diyecem ama paran yemiyor harelde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.