Şimdi Ara

powercolor 5850 1920x1080 çözünürlük desteklemiyormu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.power color 5850 aldım yeni.pc mi lg lw5500 tv ile kullanıyordum.

1-)Pc de 8800 gt vardı onu çıkardım 5850 taktım.8800 gt de 1920x1080 çözünürlük alırken 5850 bu çözünürlüğü alamıyorum.
    2-)8800gt 60 hz olan hız , 5850 de 60 hz.nedendir.
    3-)8800gt crysis 2 3d (SBS) oynayabiliyordum ama 5850 de 3d menüsüne bile girilmiyor.

bu konularda yardım edermisiniz

• benim 9400gt bile destekliyo o çözünürlüğü o kart destekliyodur ama yazılımsal bi sorun olmalı bence.eski kart driverı ile yenisi çakışıyo olabilirmi ?
  • kabloda sıkıntı olmasın?
  • sürücü ve kablo sıkıntı denendi hdmi bağlantı yaptım fos
  • 5850 her çözünürlüğü destekler
  • Ekran kartın o çözünürlüğü kaldırabilecek seviyede. Olsa olsa driverda bir problem olduğunu tahmin ediyorum.
  • 1- 1920x1080 destekler. driverları kaldır tekrar yükle.
    2-lcd monitörler genelde 60hz de çalışır, bu yüzden ekran kartlarıda monitiörün desteklediği son hızda 60hz ise 60hz de çalışır.
    3-3dvision nvidia teknolojisidir. amd deteklemez.
  • benim şöyle bi fikrim war kendi notebook umda ekran açıkken çözünürlük 1366 x 768 ekranda ve full hd televizyonda ekranı kapatınca 1920*1080 acaba masa üstündede monitörle tv aynı anda takılıysa sistem çözünürlüğü düşük olana göre ayarlıyo olablirmi ? sadece tv yi bağlayıp pcyi öyle açmayı deneyin derim.benim notebooktaki ekran kartıda ati hd5730m sadece bir fikir benimki
  • yok abiler olmuyor masa üstünde çözünürlüğü getiremedim yapmadığım şey kalmadı
  • sadece tv yi takıp denedinizmi monitör takılı olmadan ?
  • yigit__ali
    tv ve monitör için çözünürlüğü neyse ona göre ayar yapacaksın

djhayalet

driverleri düzgünce kurarsan sorun kalmaz ayrıca çönürlük ayarlama kısmında mönitörünün isminin doğru yazıldığına emin ol tak kullan mönitör yazmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

yigit__ali
    tv ve monitör için çözünürlüğü neyse ona göre ayar yapacaksın

djhayalet

driverleri düzgünce kurarsan sorun kalmaz ayrıca çönürlük ayarlama kısmında mönitörünün isminin doğru yazıldığına emin ol tak kullan mönitör yazmasın

iyide ben ayarlama yapmıyorumki win7 de otomatik kendi çözünürlüğü ayarlıyodu.ama diğer işletim sistemlerini bilmem
  • eğer iki monitör veya bi mönitör bir tv kullanıcaksan benim pcde dizüstü ekranı yazan kısmından ayrı ayrı çözünürlüklerini ayarla mönitörünün isminin doğru yazıldığına emin ol tak kullan mönitör yazmasın yoksa çözünürlüğü yükseltemezsın

powercolor 5850 1920x1080 çözünürlük desteklemiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

5850 her çözünürlüğü destekler

Edit:Büyük ihtimalle driver güncellersen sorun çözülür.Yazılılmsaldır.Kablo yada girişlerle felan alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feelsgoodman -- 20 Temmuz 2011; 23:00:02 >
  • Driver kurmamış olabilirsin.Ya da kurmuş bile olsan pc deki nvidia + ati driverlarını sil ve internetten tekrar ati'nin son driverını indir ve kur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.