Şimdi Ara

Power FM'de Çalan Şarkılar (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
60
Favori
147.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3dpeople

Estwood nickli arkadaşıma teşekkürler yardımcı olmaya çalıştı ama bulamadık. Bilen varsa yardımınızı bekliyorum.

Çok kalın sesli bi zenci müziği ara ara durdurarak konuşuyor club ortamındalar. Şarkı içinde hatırladığım söz "hold on hold on" diyor ve müziği durduruyor sonra küfür eder gibi konuşuyor ve müzik tekrar başlıyor. 1-2 yıl önce power fm de çalıyordu.

Selamlar

al bakalım kardeşim kaynanan seviyomuş :) bu kıyağımı da unutma :) artık bi iskender ısmarlarsın :)

• bu da Oliver $ son parçalarından biri , çok anlamlı ve güzel bi klip başından sonuna kadar seyredilmesi lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M4RS C.

10 dk önce ingilizce olmayan bir şarkı çaldı fakat sözlerini bilmiyorum. Nakaratında "yama yama yoo" gibi bişeyler diyordu bulabilir miyiz?

aradığınız şarkı bu

8 aralık 2014 tarihinde bu konuda 17 inci sayfada yayınlamışım bi önceki sayfaya baksaydınız belki görebilirdiniz :)

edit : bende sayfalara bakınca başka bi arkadaşın bulup size yardımcı olduğunu gördüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clinteastwood1981 -- 30 Mart 2015; 3:34:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

İçinde baby kelimesi çok geçen bir şarkı arıyorum.Klibinde dans ediyorlar ve siyah beyaz.2 gün önce akşam saatlerinde power tvde çalmıştı.Yardımcı olabilirmisiniz.Tarz olarak house gibiydi.

budur sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: EASTWOOD1981

quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

İçinde baby kelimesi çok geçen bir şarkı arıyorum.Klibinde dans ediyorlar ve siyah beyaz.2 gün önce akşam saatlerinde power tvde çalmıştı.Yardımcı olabilirmisiniz.Tarz olarak house gibiydi.

budur sanırım

Cevap için teşekkürler.
    Ev arkadaşım dinlerken şarkının adını öğrenmiştim.

• taze taze

• taze taze

• Kardeşim gerçekten çok sevindim bulmana, Bursa'da iskenderin hazır. çok teşekkür ederim :)
  • Çok nadiren çalıyor son anlarını yakaladim kaçırdm nakaratlı kısmı my love yada lover bir kadın söylüyor faded ritmine yakın.. Manisa kebabı ödüllü..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jason derulo want to want me

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrngz

Çok nadiren çalıyor son anlarını yakaladim kaçırdm nakaratlı kısmı my love yada lover bir kadın söylüyor faded ritmine yakın.. Manisa kebabı ödüllü..

kebap için adresi özelden mesaj attım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EASTWOOD1981

quote:

Orijinalden alıntı: emrngz

Çok nadiren çalıyor son anlarını yakaladim kaçırdm nakaratlı kısmı my love yada lover bir kadın söylüyor faded ritmine yakın.. Manisa kebabı ödüllü..

kebap için adresi özelden mesaj attım :)

Hayır bu değil, bununla ayran içersin.. Atayım mı adresi.. ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ayni sekilde Metro FM min de muzik listesini bilen var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

Harika
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.